MD4 Techniki Przemysłowe & Budownictwo

Usługi spawania i zgrzewania
ul. Tyska 6, 32-600 Babice małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
503 954 275
Adres korespondencyjny
ul. Tyska 6, 32-600 Babice małopolskie

Informacje

Opis działalności
MD4 PLUS Zakład wyrobów metalowych. Podstawowym materiałem do produkcji wyrobów i konstrukcji są elementy, kształtowniki i profile stalowe i aluminiowe. Spawanie jest podstawową techniką produkcji. Na życzenie klienta wykonujemy elementy malowane proszkowo na dany kolor RAL lub ocynkowanie galwaniczne lub ogniowo.
Produkty i usługi
Wyroby dostarczamy własnym transportem lub przy większych partiach lub wyrobach za pośrednictwem firm kurierskich lub przewoźników.

Firma zajmuje się wykonastwem elementów i wyrobów stalowych i aluminiowych.

Zajmujemy się również obsługą techniczną i doposażeniem firm przemysłowych w niezbędne do ulepszenia produkcji takich rzeczy jak: stanowiska i stoły montażowe, wózki, regały spawane, palety, kosze, wózki montażowe, linie przemysłowe (ślizgowe, rolkowe).

Dbając o bezpieczeństwo pracownika wykonujemy na żądany kształt i wielkość odbojnice zabezpieczające, pałąki,polery, barierki ochronne, narożniki i zderzaki.

Ogromnym plusem bezpiecznej pracy są również kraty i wygrodzenia maszyn wykonane jako na stałe czyli montowane do maszyn lub wolnostojące montowane do podłoża posadzki przemysłowej.

Z drobnych konstrukcji stalowych lub aluminiowych wykonujemy elementy takie jak: małe wiaty wolnostojące, świetliki, zadaszenia, wiatrołapy, meble i elementy ogrodowe, schody metalowe i p.poż., balustrady, śmietniki osiedlowe, reklamy przydrożne,stojaki reklamowe, potykacze, itp.

Wykonujemy dla nowoczesnego budownictwa wyroby takie jak: boxy garażowe w podziemnych parkingach czyli tak zwana piwniczka na opony, rowery i rzeczy zawadzające w mieszkaniach oraz schowek na nie estetyczne i nie wygodne przed lub wewnątrz posesji kosze na śmieci.

Kolejnym zagadnieniem którym możemy na życzenie stworzyć są elementy, konstrukcje i panele stalowe lub aluminiowe wystrojów stacji paliw lub gazowych.

Wykonujemy aluminiowe otoki reklamowe zwykłe, z logo lub podświetlane neonem. Pylony dojazdowe, informacyjne, reklamowe, słupki kierunkowe: wjazd, wyjazd, kasetony świetlne oraz konstrukcje i pylony cenowe.

Mamy doświadczenie w spawaniu i budowaniu konstrukcji stalowych stelaży pod maszyny przemysłowe i obróbkowe takie jak frezarki CNC, plotery itp. oraz drobne usługi ślusarsko spawalnicze.

Zapraszamy do współpracy odbiorców indywidualnych oraz firmy przemysłowe z wyrazami szacunku właściciel.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Kraków, oświęcimski, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Mysłowice, Tychy, Zabrze, Bielsko-Biała, Gliwice

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń