MD 4 Plus Techniki przemyslowe Dariusz Pieczka

Profesjonalne usługi spawalnicze

Konstrukcje stalowe
ul. Tyska 6, 32-600 Babice małopolskie
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
503 954 275
MD 4 Plus Techniki przemyslowe Dariusz Pieczka

Informacje

Opis działalności
Właścicielem firmy MD 4 Plus jest Dariusz Pieczka. Siedziba działalności znajduje się w Babicach, na terenie województwa małopolskiego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Rozpoczęliśmy naszą działalność w 2008 roku. Zajmujemy się wykonawstwem elementów i wyrobów stalowych i aluminiowych. Zajmujemy się również obsługą techniczną i doposażeniem firm przemysłowych w elementy niezbędne do ulepszenia produkcji.

Nasza oferta obejmuje:

- odbojnice zabezpieczające,
- barierki ochronne,
- świetliki,
- zadaszenia,
- wiatrołapy,
- meble i elementy ogrodowe,
- schody metalowe i przeciwpożarowe,
- balustrady,
- śmietniki osiedlowe,
- stojaki reklamowe.

Ogromnym plusem bezpiecznej pracy są również kraty i wygrodzenia maszyn montowane do maszyn lub do podłoża posadzki przemysłowej.

Na życzenie Klienta wykonujemy elementy malowane proszkowo na dany kolor lub ocynkowane galwaniczne lub ogniowo. Wyroby dostarczamy własnym transportem lub przy większych partiach lub wyrobach za pośrednictwem firm kurierskich lub przewoźników.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
małopolskie, śląskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
A
Adrianna
Meble ogrodowe, które mam z MD 4 Plus to strzał w 10! Są odporne na wiele czynników zewnętrznych, takich jak wiatr lub deszcz. Nie muszę się martwić, że zniszczą się, stojąc na zewnątrz.
M
Mikołaj
Posiadam schody z tej firmy. Kupiłem je kilka miesięcy temu i zanim napisałem opinię, chciałem sprawdzić, jak się sprawują. Jestem z nich bardzo zadowolony. Konstrukcja jest stabilna, a wygląd bardzo ładny. Polecam.