Skład Tarcicy Bielany Przemysław Górowicz

Deski, więźby dachowe i inne elementy drewniane

Drewno
ul. Kęcka 58, 32-651 Bielany małopolskie
(4 opinie) napisz opinię
Skład Tarcicy Bielany Przemysław Górowicz
ul. Kęcka 58, 32-651 Bielany małopolskie
Telefon
Skład Tarcicy Bielany Przemysław Górowicz

Informacje

Opis działalności firmy Skład Tarcicy Bielany Przemysław Górowicz w Bielany
Skład Tarcicy Bielany oferuje obróbkę i sprzedaż drewna. Znajduje się w Bielanach, w województwie małopolskim. Jego właścicielem jest Przemysław Górowicz.
Produkty i usługi
Wysokiej jakości drewno można kupić w Składzie Tarcicy Bielany. Firma oferuje tarcicę obrzynaną i nieobrzynaną, z różnych drzew, w tym brzozową, świerkową i sosnową. Elementy drewniane mogą być używane do prac budowlanych, wykończeniowych oraz produkcji mebli. W zależności od potrzeb klientów sprzedawane jest drewno suszone i mokre. Drewno może być impregnowane, dzięki czemu nabiera większej odporności, np. na korniki i może być cięte na wymagane wymiary. W składzie dostępne są tak zabezpieczone elementy więźb dachowych. Ponadto Skład Tarcicy Bielany prowadzi sprzedaż desek podłogowych, szalunkowych, tarasowych oraz boazeryjnych. Dostępne są również:
-bale,
-listwy,
-krawędziaki,
-łaty,
-belki,
-podbitki drewniane.

Z drewna można wznosić szkielety domów oraz altany, domki ogrodowe i inne konstrukcje. Materiały przydają się też do wykonywania balustrad, poręczy i ogrodzeń.

Dodatkowe informacje o ofercie Składu Tarcicy Bielany znajdują się na stronie internetowej. Kontakt w sprawie zakupów najlepiej nawiązać telefonicznie albo e-mailowo.

Zasięg działania
Firma Skład Tarcicy Bielany Przemysław Górowicz z lokalizacji: Bielany świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie, śląskie

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
C
Covicy33
Usługi tartaczne oceniam na 5. Polecam Skład Tarcicy Bielany.
C
cezar85
Sprawdzony tartak. Wykonują większe i mniejsze zlecenia na drewno budowlane.
I
Igrek
Drewno wysokiej jakości. Kupuję tylko u nich. Mają różne deski, elementy więźby dachowej, a także belki, krawędziaki i boazerię.
J
C
Jacek Czarny
Na co dzień buduję drewniane domy i inne konstrukcje. Kupuję dla firmy drewno w Składzie Tarcicy Bielany. Tutaj mają duży wybór i atrakcyjne ceny drewna z różnych drzew.