PUH Geocen Paweł Formas Geodezja

Wykonujemy kompleksowe usługi geodezyjne

Geodezja
ul. Gwarków 20, 32-620 Brzeszcze małopolskie
(4 opinie) napisz opinię
PUH Geocen Paweł Formas Geodezja
ul. Gwarków 20, 32-620 Brzeszcze małopolskie
NIP
6521005687
Strona www
Telefon
PUH Geocen Paweł Formas Geodezja

Informacje

Opis działalności firmy PUH Geocen Paweł Formas Geodezja w Brzeszcze
Firmę geodezyjną Geocen założył Paweł Formas, który z branżą związany jest już od 1995 roku. Nasza siedziba znajduje się w Brzeszczach, w województwie małopolskim.
Produkty i usługi
Jako kadra firmy Geocen naszą ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i inwestorów budowlanych. W naszej ofercie znajduje się geodezyjna obsługa inwestycji oraz opracowanie map do celów projektowych, niezbędnych przed rozpoczęciem budowy.

Oprócz tego nasza oferta obejmuje także:
- tyczenie obiektów i sieci uzbrojenia terenu
- pomiary realizacyjne
- pomiary powykonawcze

Oprócz współpracy z inwestorami, którym zapewniamy pomoc w opracowaniu map oraz realizacji formalności urzędowych, zajmujemy się również pomiarami niezbędnymi przy wycenie nieruchomości. Oferta obejmuje:
- podział nieruchomości na lokale
- pomiary nieruchomości zabudowanych i niezabudowanych przy wycenie dla różnych celów

Oprócz tego uczestniczymy również w podziale, scaleniu lub rozgraniczeniu nieruchomości. W tym celu dokonujemy pomiarów znaków granicznych działek oraz tworzymy mapy do celów prawnych.

Wszystkie usługi pomiarowe realizujemy za pomocą sprzętu marki Wild Leica i NEDO. Wydruki map przygotowujemy na urządzeniu firmy Hewlett Packard.

Kolejną usługę, jaką oferujemy Klientom, jest druk wielkoformatowy z pliku w dowolnym formacie zapisanym w programie Corel, Photoshop, MicroStatino oraz AutoCad.

Parametry wykonanych przez nas wydruków to:
- szerokość druku: 297, 330, 420, 610 lub 914 mm
- materiał: kalka 610 mm lub folia matowa
- papier 80g/m2 format do 914

Do wykonania zamówienia stosujemy również inne materiały, a także przygotowujemy skan wielkoformatowy do 1127 mm na podstawie nadesłanych nam plików w dowolnym formacie. Maksymalna rozdzielność skanu to 600 DPI. Usługę realizujemy w ciągu 2 dni.

Zapraszamy do kontaktu - firma Geocen w Brzeszczach.
Zasięg działania
Firma PUH Geocen Paweł Formas Geodezja z lokalizacji: Brzeszcze świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
oświęcimski

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(4 opinie) napisz opinię
H
Halina
Pan Formas to doświadczony i wykwalifikowany geodeta, który pomógł nam z podziałem nieruchomości na lokale. Wykonał pomiary oraz doradził w kwestiach ewidencji.
P
Patryk
Z tym geodetą bardzo szybko wypełniłem cały wniosek związany z podziałem działki. Pan pomierzył nieruchomość, opracował mapę i dostarczył mi komplet dokumentów.
K
Karolina
Jeszcze przed samą budową pomogli nam z formalnościami. Opracowali niezbędną mapę do celów projektowych i sami złożyli wszystkie dokumenty w urzędzie. Gotowy i zatwierdzony operat oddali nam do rąk własnych, dziękujemy za pomoc!
F
Filip
Świetna firma, która uczestniczyła w naszej inwestycji budowlanej i etapami mierzyła dla nas poszczególne punkty budynku. Bardzo dbali o zachowanie dokładności, a dzięki ich szczegółowym pomiarom cała konstrukcja została wykonana zgodnie z projektem.