Agencja Turystyczna Palmowo

Biura podróży i agencje turystyczne
ul. Powstańców Śląskich 5D lok. 9, 32-660 Chełmek małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Strona www
Telefon
882 753 623
Adres korespondencyjny
ul. Powstańców Śląskich 5D lok. 9, 32-660 Chełmek małopolskie

Informacje

Opis działalności
W dzisiejszych czasach wakacje można zrobić sobie w dowolnym miesiącu w ciągu roku. Oferty biur podróży są tak samo zróżnicowane, jak kierunki destynacji. Wystarczy odrobina gotówki i szczęście podczas poszukiwania oferty.
Produkty i usługi
Nasze biuro podróży specjalizuje się w organizacji wycieczek zagranicznych. Posiadamy dwuletnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług.

Oferujemy wakacje w Chorwacji, Egipcie, Grecji, Hiszpanii, a także innych miejscach na całym świecie. Niesłabnącym zainteresowaniem cieszą się wakacje w krajach tropikalnych. Klientom proponujemy takie kierunki, jak Brazylia, Karaiby, Indie, Malezja czy Dominikana.

Popularność zyskują także wycieczki objazdowe. Tego typu wyjazdy łączą w sobie zarówno odpoczynek, jak i zwiedzanie. Świetna opcja dla osób, które nie lubią całego urlopu spędzać na plaży.
Do naszych zadańnależy organizacja wyjazdów, a także rezerwacja biletów lotniczych i autokarowych. Uzupełnieniem naszej oferty są obozy i kolonie młodzieżowe. Specjalizujemy się również w organizacji wyjazdów grupowych. Najczęściej są to wyjazdy biznesowe, integracyjne, a także program zwiedzania i wypoczynku dla grup powyżej 10 osób.

Podczas planowania podróży warto pamiętać o ubezpieczeniu turystycznym. Tego typu polisa sprawi, że będziecie Państwo podróżować bez zamartwiania się. Ubezpieczenie pokryje koszty ewentualnego leczenia za granicą oraz będzie przydatne w przypadku zgubienia bagażu.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Chętnie podpowiemy Państwu na co zwrócić uwagę przy wyborze wyjazdu. Baza ofert jest na bieżąco uzupełniana, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Podczas szukania oferty dla klientów, bierzemy pod uwagę ich oczekiwania oraz możliwości finansowe.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie. Zależy nam na Państwa zadowoleniu. Gwarantujemy rzetelność i profesjonalną obsługę.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia naszej Agencji Turystycznej Palmowo.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń