Rp Scraper sp z o.o.

Skup, sprzedaż złomu, rozbiórki obiektów przemysłowych

Złom i surowce wtórne
ul. Przemysłowa 6b, 32-660 Chełmek małopolskie
(4 opinie) napisz opinię
Telefon
500 104 785
Rp Scraper sp z o.o.

Informacje

Opis działalności
RP SCRAPER to nastawiona na ciągły rozwój firma, która działa terenie całego kraju. Specjalizacją firmy jest skup, sprzedaż i przetwarzanie złomu zarówno stalowego jak i kolorowego. Przedsiębiorstwo zajmuje się również rozbiórką obiektów przemysłowych.
Produkty i usługi
Zajmujemy się skupem, sprzedażą oraz przerobem złomu stalowego i i kolorowego. Składujemy i przerabiamy go na naszym własnym placu w Chełmku, który jest miejscem w pełni do tego przystosowanym i wyposażonym. Skupujemy:
- złom żeliwny,
- złom stalowy,
- mosiądz,
- aluminium,
- miedź,
- metale kolorowe.

Posiadamy wagę samochodową Q=50t. Złom transportujemy sami. Posiadane przez nas samochody są wyposażone w urządzenia samozaładowcze, hydrauliczne dźwigi samochodowe i kontenery. Zgodnie z wytycznymi klienta odbieramy złom z miejsca jego składowania, bądź powstania. Istnieje możliwość zawierania umów długoterminowych na utylizacje i odbiór odpadów technologicznych i poprodukcyjnych.
Do świadczonych przez nas usług należą też rozbiórki i likwidacje obiektów przemysłowych. Podejmujemy się demontażu i cięcia konstrukcji stalowych, linii technologicznych, instalacji przemysłowych i maszyn. Zajmujemy się również burzeniem obiektów przemysłowych. W zależności od preferencji klienta istnieje możliwość odbioru przez nas odpadów powstających podczas rozbiórek z opcją kompensaty wartości usługi lub zakupu.

Do prac rozbiórkowych również podchodzimy przy pomocy własnego sprzętu. Są to koparki, ładowarki, dźwigi, a także samochody. Naszym atutem niewątpliwie jest wykwalifikowana i doświadczona kadra, dzięki czemu możemy sobie pozwolić na wykonywanie działań w warunkach ekstremalnych.Zdecydowana większość prac wykonujemy samodzielnie. Jeżeli podejmujemy się wykonania prac większych lub bardziej skomplikowanych tworzymy konsorcja.

Zajmujemy się również likwidacją stanów magazynowych we wszystkich branżach produkcyjnych, handlowych i przemysłowych. Towary do firmy RP SCRAPER trafiają na zasadzie umowy komisowej, sprzedaży gotówkowej lub terminowej. Wszystko magazynowane jest na naszym placu lub magazynach. W następnej kolejności towar jest sprzedawany dalej lub niszczony poddany recyklingowi. Na wszystko podbijamy karty przekazania odpadu.
Zapraszamy do współpracy
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
T
Tomek
Sprzedałem im sporą ilość złomu stalowego. Jestem bardzo zadowolony.
S
Sandra
Zatrudniają dobrych pracowników. Mają dużą wiedzę i potrafią obchodzić się z klientami.
A
Anetka
RP Scraper zdecydowanie zna się na rzeczy. Polecam
S
Słodkaa98
Polecam skup złomu RP Scraper. U nich zawsze można liczyć na obsługę na najwyższym poziomie. Mają bardzo atrakcyjne ceny, a przeprowadzane z nimi transakcje charakteryzują się profesjonalizmem.

Słowa kluczowe