Rp Scraper sp z o.o.

Rozbiórka obiektów przemysłowych i konstrukcji stalowych

Wyburzenia i rozbiórki
ul. Przemysłowa 6b, 32-660 Chełmek małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
500 104 785
Rp Scraper sp z o.o.

Informacje

Opis działalności
RP SCRAPER jest dynamicznie rozwijającą się firma, działająca terenie całego kraju Specjalizacją firmy jest rozbiórka obiektów przemysłowych. Ponadto firma zajmuje się skupem, sprzedażą i przetwarzaniem złomu stalowego i kolorowego.
Produkty i usługi
Firma RP SCRAPER to dynamicznie rozwijająca się w firma z Chełmka. Przedsiębiorstwo zajmuję się między innymi demontażem i rozbiórką takich obiektów jak:
- magazynów i hal,
- linii produkcyjnych,
- linii technologicznych,
- linii przemysłowych.

W zależności od woli klienta możemy odebrać odpady powstające przy rozbiórkach i demontażu z możliwością kompensaty wartości usługi lub zakupu. Prace rozbiórkowe wykonujemy przy użyciu własnego sprzętu.Dzięki posiadaniu dźwigów, koparek, ładowarek i flocie samochodów jesteśmy w stanie realizować nasze usługi w jak najkrótszym czasie. O odpowiednia jakość wykonywanych przez nas prac dba doświadczona i wykwalifikowana kadra. Dzięki posiadaniu przez firmę RP SCRAPER odpowiedniego sprzętu i dobrze wyszkolonemu personelowi jesteśmy w stanie większość zleceń zrealizować samodzielnie, bez wpływu na czas lub końcowy efekt. Przy większych i bardziej skomplikowanych operacjach zawiązujemy współprace z innymi firmami poprzez tworzenie konsorcjów.

Przeprowadzamy również likwidacje stanów magazynowych, w branżach przemysłowych, produkcyjnych i handlowych. Oferujemy odbiór towarów naszym transportem .
W zakresie działań naszego przedsiębiorstwa leży również skup, sprzedaż oraz przerabianie złomu stalowego i kolorowego.Złom ten składowany i przerabiany jest na w pełni wyposażonym i przystosowanym naszym placu w Chełmku. Zgodnie z życzeniem klienta złom odbieramy z miejsca jego powstania, lub składowania. Posiadamy samochodywyposażone w samochodowe dźwigi hydrauliczne urządzenia samozaładowcze i kontenery. Posiadamy wagę samochodową.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe