Siłovex S.C. Firma Usługowo- Produkcyjna Jarosław Szczurek Danuta Szczurek

Hydraulika siłowa
ul. Fabryczna 15 A, 32-650 Kęty małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Strona www
Telefon
660 827 265
608659866
660827265
Adres korespondencyjny
ul. Fabryczna 15 A, 32-650 Kęty małopolskie
Może cię zainteresować

Informacje

O nas
Jako doświadczone przedsiębiorstwo w branży świadczymy usługi wytaczarką przenośną bezpośrednio u Klienta, co znacznie skraca czas wykonania prac. Gwarantujemy wysoką jakość realizowanych zleceń. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić profesjonalną obsługę klienta na najwyższym poziomie. Szybko się rozwijamy, nabieramy ciekawych doświadczeń, które przekładają się bezpośrednio na zaspokajanie nawet najbardziej wymagających potrzeb Klientów.

Opis działalności
Firma SIŁOVEX s.c. została założona w 2009 roku. Naszą główną specjalizacją jest naprawa podzespołów mechanicznych maszyn budowlanych i hydrauliki siłowej. W ramach realizowanych usług oferujemy produkcję sworzni i tulei, naprawę chwytaków oraz siłowników hydraulicznych także w wersji pneumatycznej, naprawę zwolnic i złączy obrotowych. Na życzenie Klientów wykonujemy regenerację silników hydraulicznych. Realizujemy zlecenia zarówno z zakresu tulejowania maszyn budowlanych, przemysłowych jak i wytaczania otworów maszyn u Klienta.
Produkty i usługi
Naprawa siłowników hydraulicznych i o wiele więcej
– wybierz firmę SIŁOVEX z okolic Bielska-Białej
Maszyny budowlane są poddawane nieustannej eksploatacji, co może prowadzić do zużycia podzespołów lub innych części. W związku z tym warto powierzyć ich serwis profesjonalistom, którzy mają wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie.

Profesjonalna naprawa podzespołów mechanicznych maszyn budowlanych
Naprawa podzespołów mechanicznych maszyn budowlanych i hydrauliki siłowejto główna domena działalności naszej firmy SIŁOVEX s.c. z okolic Bielska-Białej. Od 2009 r. świadczymy wysokiej jakości usługi dla dużych i małych przedsiębiorstw oraz Klientów indywidualnych. Zajmujemy się dorabianiem sworzni i tulei, naprawą siłowników hydraulicznych również w wersjach pneumatycznych, a także chwytaków, zwolnic oraz złączy obrotowych. Nasza oferta obejmuje też naprawę silników hydraulicznych. Tulejowanie maszyn budowlanych oraz przemysłowych również wchodzi w zakres naszych usług. Proponujemy także wytaczanie otworów u Klienta. Działamy nie tylko na terenie Bielska-Białej, ale również Katowic, Krakowa, Wadowic oraz w pozostałych rejonach Polski.

Postaw na doświadczonego producenta siłowników
Jako profesjonalny producent siłowników hydraulicznych i pneumatycznych oraz firma działająca w branży od wielu lat, zapewniamy najwyższą jakość oferowanych usług. Zapewniamy terminową realizację zleceń i fachową obsługę. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i zapraszamy do kontaktu. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń