Ślifirska Dorota Optyka

Świadczymy pomoc medyczną związaną z leczeniem chorób oczu

Okuliści
ul. Krakowska 2, 32-650 Kęty małopolskie
Poniedziałek 11:00 - 18:00
Wtorek 11:00 - 15:00
Środa 12:00 - 18:00
Czwartek 08:00 - 14:00
Piątek 08:00 - 14:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(3 opinie) napisz opinię
Ślifirska Dorota Optyka

Informacje

Opis działalności
W Zakładzie Optycznym Doroty Ślifirskiej zajmujemy się świadczeniem usług medycznych związanych z leczeniem chorób oczu już od 1994 roku. Nasza placówka mieści się w Kętach na terenie województwa małopolskiego. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.
Produkty i usługi
W Zakładzie Optycznym Doroty Ślifirskiej działamy już od ponad dwóch i pół dekady. Zajmujemy się przede wszystkim świadczeniem szerokiego zakresu usług medycznych związanych z diagnozowaniem, leczeniem oraz profilaktyką oczu.

Jesteśmy profesjonalnym zakładem optycznym. Posiadamy nowoczesny sprzęt optyczny, który pozwala nam na wykonywanie kompleksowych badań. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zdiagnozować oraz podjąć odpowiednie kroki w leczeniu schorzeń okulistycznych.

Wykonujemy takie świadczenia jak między innymi:

- badanie dna oka,
- badanie okulistyczne,
- badanie okulistyczne dzieci,
- badanie okulistyczne kierowców,
- badanie ostrości wzroku,
- badanie pola widzenia,
- wzrokowe potencjały wywołane.

Ponadto oferujemy fachowe doradztwo i pomoc przy wyborze okularów korekcyjnych oraz soczewek kontaktowych. Dostosowujemy je zarówno do schorzenia jak i do gustów i preferencji klientów. Posiadamy również w ofercie okulary przeciwsłoneczne oraz akcesoria okularowe.

Więcej szczegółowych informacji znaleźć można na naszej oficjalnej stronie internetowej. W razie dalszych wątpliwości lub w celu umówienia wizyty zachęcamy do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania i zaproponujemy najdogodniejszy termin wizyty.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.


Opinie

(3 opinie) napisz opinię
M
Marcin
Polecam usługi tego zakładu optycznego
J
Joanna
Najlepszy okulista w okolicy.
M
Marcin
Polecam ten Gabinet. Świętna obsługa