Zielone Marzenia Paweł Dudziak

JESTEŚMY W STANIE SPROSTC NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYM KLIENTOM.

ul. Krakowska 72, 32-650 Kęty małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
531 580 099
Adres korespondencyjny
ul. Krakowska 72, 32-650 Kęty małopolskie
Może cię zainteresować

Informacje

Opis działalności
DZIĘKI NASZEJ FIRMIE PAŃSTWA ZIELONE MARZENIA ZOSTANĄ SPEŁNIONE ... Tworzymy ogrody w różnych stylach np. klasycznym, nowoczesnym, rustykalnym czy japońskim. Nasza firma wykonuje usługi w zakresie: - Projektowanie ogrodów - Trawniki z rolki - Nawadnianie automatyczne - Mała architektura i skalniaki - Altany ogrodowe - Oczka wodne - Ogrody zimowe - Roboty koszące.
Produkty i usługi
Zajmujemy się kompleksową obsługą terenów zielonych zaczynając od projektowania ogrodów, architektury krajobrazu, zakładania trawników a kończąc na pielęgnacji i utrzymaniu ogrodów.
Każde z powierzonych nam zadań zostanie dokładnie przeanalizowane i zaprojektowane tak aby sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających Klientów.

NASZE USŁUGI:

URZĄDZANIE OGRODÓW
Obsadzenia roślinnością, realizację trawników z rolki, projektowanie i tworzenie oczek wodnych, zautomatyzowanych systemów nawadniania jak również projekty z zakresu architektury drewnianej, wykonywanie podjazdów, chodników z kostki brukowej, tarasy ogrodowe, tarasy z drewna egzotycznego, kamienne grillo-wędzarnie, roboty koszące, wycinki i karczowanie, koszenie trawników, koszenie trawy, usługi glebogryzarką, odśnieżanie terenów przemysłowych.

PROJEKTOWANIE OGRODÓW
koncepcja
wizualizacja
projekt techniczny
grafiki
zakładanie ogrodów zimowych
Nasi architekci z wieloletnim doświadczeniem zaprojektują każdą powierzoną nam powierzchnię zgodnie z Państwa życzeniem i sztuką ogrodniczą.

TRAWNIKI Z ROLKI
boiska
obiekty publiczne
trawniki prywatne
parkingi
skarpy
koszenie trawników

SYSTEMY AUTOMATYCZNEGO NAWADNIANIA
trawniki
rabaty
szkółki
boiska sportowe
pola golfowe
Projektujemy i wykonujemy systemy nawadniające. Jesteśmy dystrybutorem systemów irygacyjnych w Polsce amerykańskiej firmy TORO.

MAŁA ARCHITEKTURA
altany ogrodowe
tarasy
grille kamienne
bruki
Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu, nasza firma zrealizuje najbardziej skomplikowane projekty

OCZKA WODNE
instalacje oczka wodnego (filtry, pompy, lampy UV)
folie EPDM
techniczne zbiorniki PP
tworzenie efektów wodnych

Przed rozpoczęciem projektu, oferujemy fachowe doradztwo, przedstawiając Klientowi różnego typu projekty oczek wodnych, a po ukończeniu realizacji projektu dajemy gwarancje na przejrzystość wody do głębokości 1,5 m.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU !!!
Marki i specjalizacje
Oferujemy kompleksowe usługi ogrodnicze a naszą specjalizacją jest zakładanie trawników z rolki. Nasza trawa z rolki charakteryzuje się gęstą i odporną na deptanie darnią, oraz nieuszkodzoną masą korzeniową, co ma bardzo istotny wpływ na szybkie przyjmowanie się trawnika na miejscu docelowym.
Certyfikaty
Posiadamy ogromne doświadczenie zdobyte w Polsce i za granicą a grono naszych zadowolonych klientów stale się powiększa.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń