Zielone Marzenia Paweł Dudziak

Kompleksowe usługi ogrodnicze

Ogrodnictwo
ul. Krakowska 72, Kęty małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Zielone Marzenia Paweł Dudziak

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo Zielone Marzenia istnieje w branży od 2012 roku. Oferuje kompleksowe usługi ogrodnicze. Siedziba działalności mieści się w Bujakowie, na terenie województwa śląskiego. Właścicielem jest Paweł Dudziak.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności są kompleksowe usługi ogrodnicze. Przedsiębiorstwo Zielone Marzenia specjalizuje się w projektowaniu ogrodów w stylu japońskim i rustykalnym. Do podstawowych czynności wykonywanych przez specjalistów należą przede wszystkim urządzanie i pielęgnacja ogrodów przydomowych. W ofercie znajdują się między innymi:

- odśnieżanie terenów przemysłowych,
- układanie trawy z rolki,
- zakładanie ogrodów zimowych,
- roboty koszące,
- zakładanie oczek wodnych,
- systemy nawadniania zieleni.

W zakres usług architektury ogrodowej wchodzą także altany, kaskady z kamieni i skalniaki ogrodowe. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło na zdobycie głębokiego zaufania wśród wielu osób. Swoim Klientom Zielone Marzenia gwarantują najwyższą jakość usług, profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo. Wizytówką działalności są najlepsze ceny na rynku oraz krótkie terminy realizacji zleceń.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej.

Zapraszamy do skorzystania z oferty przedsiębiorstwa Zielone Marzenia.
Marki i specjalizacje
Oferujemy kompleksowe usługi ogrodnicze a naszą specjalizacją jest zakładanie trawników z rolki. Nasza trawa z rolki charakteryzuje się gęstą i odporną na deptanie darnią, oraz nieuszkodzoną masą korzeniową, co ma bardzo istotny wpływ na szybkie przyjmowanie się trawnika na miejscu docelowym.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
chrzanowski, Jaworzno, mikołowski, olkuski, oświęcimski, pszczyński, wadowicki

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe