Kowalski Grzegorz

Szeroki zakres usług blacharsko-dekarskich

Dachy i usługi dekarskie
os. 700-Lecia 19/2, 32-650 Kęty małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Kowalski Grzegorz

Informacje

Opis działalności
Firma, której założycielem jest Grzegorz Kowalski, swoją siedzibę ma w miejscowości Kęty, na terenie województwa małopolskiego. Firma powstała w roku 1998 i zajmuje się wyłącznie robotami blacharsko-dekarskimi. Założyciel zaprasza do kontaktu.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności firmy Grzegorza Kowalskiego są szeroko rozumiane usługi dekarskie. Zatrudniona kadra pracownicza jest odpowiednio wykwalifikowana. Ponadto ma ona duże doświadczenie, co pozwala im na świadczenie usług dekarskich na najwyższym poziomie.

Firma wykonuje usługi związane z montażem oraz remontami dekarskimi, takie jak:

- krycie dachów oraz elewacji naturalnym łupkiem dachowym wszystkimi stylami krycia i wszystkimi kolorami dostępnymi firmy Ratscheck,
- krycie dachów blachą płaską na rąbek stojący,
- krycie dachów blachą trapezową oraz blacho-dachówkom,
- krycie dachów dachówką wraz z deskowaniem i obłacaniem oraz montaż foli paroprzepuszczalnej,
- krycie dachów papami termozgrzewalnymi oraz gontem bitumicznym,
- zabezpieczenia balkonów i tarasów termicznie jak i przed działaniem warunków atmosferycznych systemami Schluter oraz systemem odwrotny dach,
- montaż elewacji winylowych Siding.

Firma wykonuje również zamówienia nietypowe oraz na budynkach zabytkowych. Wszystkie wykonywane przez Firmę obróbki są szczelne bez użycia silikonu oraz taśm uszczelniających. Ponadto nasza kadra posiada teoretyczną wiedzę i praktyczne umiejętności w wykonawstwie prac z blachy cynkowo-tytanowej, miedzianej oraz blach lakierowanych.

Przez Firmę wykonywane są także usługi z montażem i remontami blacharskimi, takie jak montaż elementów okapowych i systemu odprowadzania wody, okucia kominów, czy też montaż okien dachowych Velux i Fakro.

Więcej informacji dostępnych jest na oficjalnej stronie internetowej firmy.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń