Eve Quick Delivery Transport towarów do 3,5tony

Transport międzynarodowy i krajowy do 3.5 tony DMC

Transport samochodowy
os. 700-Lecia 4/27, 32-650 Kęty małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Eve Quick Delivery Transport towarów do 3,5tony

Informacje

O nas
Wychodzimy naprzeciw każdemu, nawet najbardziej skomplikowanemu wyzwaniu. Przeprowadzimy w sposób fachowy i bezpieczny każdą firmę, instytucję, urząd w każdym miejscu w Polsce. Dysponujemy wszelkimi materiałami i zabezpieczeniami, które sprawiają że przedmioty, urządzenia i inne towary są sprawnie i bezpiecznie przewożone przez naszą firmę, o czym przekonało się wielu naszych zadowolonych klientów.
Opis działalności
Od początku naszej działalności jesteśmy nastawieni na realizacje celów naszych klientów i organizacje logistyki.W Eve Quick Delivery zajmujemy się transportem krajowym i międzynarodowym do 3.5 tony dopuszczalnej masy całkowitej. Naszą firmę prowadzi Ewa Szponka, a biuro znajduje się w Kętach, w województwie małopolskim.
Produkty i usługi
Posiadamy doświadczenie 15-letniej obecności w branży transportowej. Wykonywane przez nas usługi cechuje rzetelność, punktualność oraz profesjonalizm, a także szerokie zaplecze materiałowe, dzięki czemu transport odbywa się szybko, sprawnie i bezpiecznie.

Dysponujemy samochodami z plandekami (firanka), które pomieszczą nawet do 10 europalet.

Oferujemy następujące usługi transportowe:

* przewóz materiałów, takich jak pianina czy fortepiany, urządzenia gastronomiczne i chłodnicze, kasy pancerne, sejfy, automaty do gier, bankomaty, szklane lady wystawowe, oraz inne specjalistyczne maszyny i urządzenia o dużych gabarytach o masie do 1200 kg,
* zakupy i zaopatrzenie,
* paczki i różnego rodzaju przesyłki
* materiały budowlane do 1200 kg.

W zakresie swoich usług wykonujemy transport krajowy (m.in. Małopolska, Podlasie) i międzynarodowy (Unia Europejska - m.in. Belgia, Włochy, Czechy, Belgia, Wielka Brytania, Holandia, Hiszpania, Słowacja).

nasza specjalnością są krajowe i międzynarodowe przeprowadzki. Nie tylko zajmujemy się kwestiami załadunku, transportu, rozładunku i wnoszenia, ale również udzielamy porad z zakresu właściwej organizacji i optymalizacji całego procesu,aby odbywał się on szybko oraz jak najmniejszymi kosztami dla zlecających.

Gwarantujemy zawsze indywidualne podejście i ukierunkowane na potrzeby i oczekiwania naszych klientów.

Wszelkich szczegółowych informacji dotyczących współpracy z nami chętnie udzielimy podczas kontaktu z naszym biurem w Kętach.

Serdecznie zapraszamy.
Marki i specjalizacje
Specjalizujemy się w przewozie towarów takich jak:

- artykuły spożywcze
- art. odzieżowe
- meble
- artykuły przemysłowo-spożywcze
- przeprowadzki
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe