Papiertech Michał Zdzienicki

Opakowania papierowe i tekturowe
ul. Partyzantów 17a, 32-650 Kęty małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Papiertech Michał Zdzienicki

Informacje

Opis działalności
Dzięki wieloletniej działalność w branży papierniczej firma Papiertech zajmuje obecnie silną pozycję na rynku. Rozpoczęliśmy swoją działalność w 2001 roku i od początku dbamy o dynamiczny rozwój naszego przedsiębiorstwa. Nieustannie powiększamy asortyment i poszukujemy jak najlepszych rozwiązań, aby klienci mogli otrzymać wyroby, które w stu procentach odpowiadają na ich potrzeby. Nasze długoletnie doświadczenie jest w tym wypadku niezastąpionym atutem.
Produkty i usługi
Siedziba firmy znajduje się w Kątach, na terenie województwa małopolskiego. O najwyższa jakość proponowanych produktów dba właściciel Michał Zdzienicki.

Specjalnością naszego zakładu jest tektura lita. Produkt ten charakteryzuje się niezwykłą wytrzymałością, a dzięki różnorodnej gramaturze tektura ta może znaleźć zastosowanie jako okładka książki czy inne sztywne opakowanie. Matowa powierzchnia tektury daje dużą swobodę dalszej przeróbki.

W ofercie znajduje się również:
- tektura meblowa,
- tektura falista,
- papier pakowy szary,
- tektura malarska.

Stała, wysoka jakość oferowanych produktów pozwoliła nam zdobyć szerokie uznanie wśród firm z nami współpracujących. Jesteśmy przedsiębiorstwem z wieloletnim stażem na rynku. Zapewniamy produkt najwyższej klasy, wykonany przy wykorzystaniu makulatury, która przerobiona na masę papierniczą jest idealnym materiałem produkcyjnym.

Gwarantujemy, że wszystkie produkty firmy Papiertech spełniają normy europejskie i światowe pod względem jakości i bezpieczeństwa.

Aktywnie wspieramy firmy z przemysłu meblarskiego, maszynowego, budowlanego i papierniczego. Gwarantujemy znakomite warunki współpracy i atrakcyjne ceny. Zapewniamy terminowość i profesjonalizm.

Zachęcamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie niezbędne pytania.

Zapraszamy!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie, oświęcimski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń