"O! Kwiat" Pracownia Florystyczna Klisowska Katarzyna

Kwiaciarnie
Rynek 21, 32-650 Kęty małopolskie
(3 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

Kontakt

Adres korespondencyjny
Rynek 21, 32-650 Kęty małopolskie

Informacje

Głównym profilem działalności firmy "O! Kwiat" Pracownia Florystyczna Klisowska Katarzyna jest Kwiaciarnie. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Kęty w województwie małopolskim.
Firma świadczy działalność pod adresem 32-650 Kęty Rynek 21,. Jeśli chcesz spotkać się z jej przedstawicielem osobiście, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych siedziby "O! Kwiat" Pracownia Florystyczna Klisowska Katarzyna: [kopiuj]
Liczymy na to, że doświadczenie Pracowników "O! Kwiat" Pracownia Florystyczna Klisowska Katarzyna oraz zakres świadczonych usług, pozwolą spełnić Twoje oczekiwania.

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
A
AnnK
Piękne miejsce. Estetyka ma najwyższym poziomie.Szeroki wybór kwiatów, donic, aranżacji z roślin....i miła pani z obsługi.tego brakowało na rynku w Kętach
A
Anka
Super stylowe miejsce - i widać, że zbliżają się Święta .....
Z
Zkęt
Świetne miejsce, duży wybór doniczek, kwiatów sztucznych i elementów dekoracyjnych. Ode mnie najwyższa ocena dla pani z obsługi za doradztwo i spełnienie moich oczekiwań. Dla niezdecydowanych polecam ja tam na pewno wrócę.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.