Bo-Wa Firma Handlowo-Usługowa

Profesjonalne i kompleksowe mycie pojazdów

Myjnie samochodowe
ul. Dąbrowskiego 70, 32-600 Oświęcim małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Bo-Wa  Firma Handlowo-Usługowa

Informacje

Opis działalności
Firma Handlowo-Usługowa Bo-Wa powstała w 2005 roku. Nasza siedziba znajduje się w Oświęcimiu, na terenie województwa małopolskiego. Właścicielem jest Bogusław Waluś.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest mycie samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, autobusów, pojazdów specjalnych, cystern samochodowych i silosów. Zajmujemy się czyszczeniem samochodów na zewnątrz, odkurzaniem, praniem tapicerki samochodowej, myciem silników i podwozi samochodowych oraz cysterny, a także silosów wewnątrz.

Naszą ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych oraz firm i instytucji. Posiadamy dwa niezależne od siebie stanowiska do mycia autocystern, stanowisko do mycia samochodów ciężarowych TIR, autobusów, stanowisko do mycia BUS-ów i samochodów dostawczych (max.wysokość 3.25m) oraz osobowych. Poza tym zapewniliśmy sobie stanowisko do sprzątania, prania i czyszczenia wewnątrz samochodów.

W pracy pomaga nam sprzęt firmy KARCHER. Możemy pochwalić się dmuchawami powietrznymi do suszenia silosów. Używamy bardzo dobrych środków do mycia. Pochodzą od renomowanych firm specjalizujących się w produkcji chemii samochodowej.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
oświęcimski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń