Marta Klimkowicz mgr kosmetologii Centrum Kosmetologiczne

Gabinet kosmetologiczny

Salony i gabinety kosmetyczne
ul. Harcerska 14, 32-600 Oświęcim małopolskie
(3 opinie) napisz opinię
Marta Klimkowicz mgr kosmetologii Centrum Kosmetologiczne

Informacje

Opis działalności
Na rynku jako Centrum Kosmetologiczne działamy od 2020 roku. Nasza siedziba znajduje się w Oświęcimiu, w województwie małopolskim. Właścicielem firmy jest Marta Klimkowicz.
Produkty i usługi
Prowadzimy gabinet kosmetologiczny, w którym zajmujemy się przede wszystkim kosmetologią naturalną. W ofercie mamy między innymi terapię cery naczynkowej, terapię trądziku i inne zabiegi pielęgnacyjne na twarz oraz inne części ciała. Dodatkowo zajmujemy się podologią.

Dużym zainteresowaniem cieszy się u nas masaż Kobido, które często określa się jako niechirurgiczny lifting twarzy. Jest to manualny, bardzo intensywny zabieg, działający na głębokie struktury skóry. Masaż ten sprawia, że skóra staje się mocniejsza, a dzięki temu, że działa się na nią głębiej można ją też intensywniej odżywić z pomocą aktywnych składników zawartych w kosmetykach wykorzystanych do masażu.

Masaż Kobido składa się z kilku etapów. Na początku wykonywany jest demakijaż, a później głęboki masaż relaksujący, drenaż limfatyczny i lifting twarzy. Na koniec wykonywana jest akupresura.

Zapraszamy do naszego Centrum Kosmetologicznego.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
A
Arata
Przychodzę tutaj na masaż Kobido. Przeprowadzają go rewelacyjnie. Polecam każdemu.
M
Martusia328
Miałam duży problem z trądzikiem. Męczyłam się z nim od lat, ale dzięki nim udało się go szybko rozwiązać. Pełna profeska.
T
Telusa
Świetny gabinet kosmetologiczny. Fachowo zajęli się tutaj moją cerą. Efekty były od razu widoczne.