Saint-Gobain Dystrybucja Budowlana Sp. z o.o. Raab Karcher Materiały Budowlane

Materiały budowlane
ul. Kolbego 19, 32-610 Oświęcim, woj. małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(5)
(4)
(4)
NIP
5262297860
Telefon

Informacje

Saint-Gobain Dystrybucja Budowlana Sp. z o.o. Raab Karcher Materiały Budowlane działa w branży Materiały budowlane. Siedziba firmy znajduje się w województwie małopolskim w miejscowości Oświęcim.
Pracownicy Saint-Gobain Dystrybucja Budowlana Sp. z o.o. Raab Karcher Materiały Budowlane udzielą Ci szczegółowych informacji na temat profilu działalności firmy, oferowanych produktów i usług. Skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez telefon: (33) 84...
Jeśli chcesz nawiązać z Saint-Gobain Dystrybucja Budowlana Sp. z o.o. Raab Karcher Materiały Budowlane kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 32-610 Oświęcim ul. Kolbego 19.
Zakres działalności większości przedsiębiorstw z branży obejmuje m.in:
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Saint-Gobain Dystrybucja Budowlana Sp. z o.o. Raab Karcher Materiały Budowlane.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
M
Marek999
Wystawiam im najlepsze rekomendację, są świetną firmą zarówno dla klientów jak i pracowników. Pozytyw!
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.