Master-Bruk Patryk Flieger

Piękna droga do domu...

Brukarstwo
ul. Sadowa 16 c/7, 32-600 Oświęcim małopolskie
Poniedziałek Otwarte całą dobę
Wtorek Otwarte całą dobę
Środa Otwarte całą dobę
Czwartek Otwarte całą dobę
Piątek Otwarte całą dobę
Sobota Otwarte całą dobę
Niedziela Otwarte całą dobę
(1 opinia) napisz opinię
Master-Bruk Patryk Flieger
ul. Sadowa 16 c/7, 32-600 Oświęcim małopolskie
Telefon
Media społecznościowe
Może cię zainteresować
Master-Bruk Patryk Flieger

Informacje

Opis działalności firmy Master-Bruk Patryk Flieger w Oświęcim
W Przedsiębiorstwie Master-Bruk zajmujemy się układaniem kostki brukowej oraz świadczeniem usług sprzętem budowlanym już od 2013 roku. Nasza siedziba znajduje się w Oświęcimiu na terenie województwa małopolskiego, a założycielem jest Patryk Flieger. Zapraszamy do kontaktu.
Produkty i usługi
W Przedsiębiorstwie Master-Bruk działamy prężnie już od 2013 roku. Świadczymy profesjonalne usługi brukarskie w pełnym zakresie. Doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje naszego zespołu pozwalają na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, biorąc pod uwagę jego potrzeby i oczekiwania. W swojej pracy korzystamy ze sprzętu uznanych marek oraz z najwyższej jakości kostki brukowej.

Wykonujemy z kostki brukowej między innymi posesje prywatne, tarasy i schody, artystyczne układanie kostki, a także drogi, place, parkingi i chodniki.

W zakresie prac ziemnych świadczymy takie usługi jak na przykład kanalizacje i przyłącza, niwelacje terenów, a także odwadnianie terenów. Wykonujemy też ogrodzenia i remonty.

Nieustannie aktualizujemy swoją ofertę, ponieważ zależy nam na oferowaniu najmodniejszych oraz optymalnych rozwiązań. Współpracujemy z naszymi klientami, oferując im dogodne warunki współpracy. Nie boimy się wyzwań – chętnie podejmiemy się prac trudnych oraz nietypowych. Zapewniamy trzyletnią gwarancję na wykonywane usługi. Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, dlatego zapewniamy najwyższą jakość obsługi.

Zapraszamy.
Certyfikaty
Zasięg działania
Firma Master-Bruk Patryk Flieger z lokalizacji: Oświęcim świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
bielski, bieruńsko-lędziński, chrzanowski, Jastrzębie-Zdrój, mikołowski, myślenicki, olkuski, oświęcimski, pszczyński, wadowicki

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
K
Krzysiek
Pełen profesjonalizm!!! Polecam