Diesel Loko Distribution Sp. z o.o.

Części zamienne do silników i lokomotyw

Tabor kolejowy
ul. Stara Droga 20 A, 32-600 Oświęcim małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(33) 488 03 28
784510754
Adres korespondencyjny
ul. Stara Droga 20 A, 32-600 Oświęcim małopolskie

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo Diesel Loko Distribution powstało w 2010 roku. Siedziba znajduje się w Oświęcimiu, w województwie małopolskim. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Przedmiotem działalności firmy Diesel Loko Distribution jest dostarczanie części do lokomotyw spalinowych. Obsługujemy klientów z całego świata.

Nasza oferta zawiera części do silników, wózków, sprężarek powietrza, turbosprężarek, prądnic, silników trakcyjnych, a także komponenty w całości. U nas znajdziesz elementy układu chłodzenia i smarowania. Posiadamy części elektryczne, jak i elektroniczne. Dysponujemy częściami oryginalnymi (OEM) oraz wysokiej jakości zamiennikami (Aftermarket).

Sprzedajemy m.in.:
- elementy układu korbowo-tłokowego
- głowice i wałki rozrządu
- podzespoły doprowadzające paliwo
- elementy Przekazania napędu
- filtry
- regulatory obrotów
- rozruszniki

Oprócz tego oferujemy szeroki wachlarz usług. Wykonujemy naprawy i regeneracji podzespołów pojazdów trakcyjnych oraz drobne usprawnienia w taborze. Naprawiamy sprężarki, turbosprężarki, wentylatory chłodnic i regulatory obrotów. Zajmujemy się również urządzeniami cięgłowymi oraz rozrusznikami. Ponadto regenerujemy panele i wyświetlacze.

Naprawiamy pompy wody i oleju, a także bezszczotkowe pompy olejowe i paliwa. Nasza oferta zawiera naprawy i przezwajanie prądnic oraz silników elektrycznych. Poza tym regenerujemy nastawiacze klocków hamulcowych do lokomotyw.

Remontujemy silniki trakcyjne: D29, D37, D47, D57, D77, D78, D87, ASEA LJE108, LJH108, a także prądnice główne i pomocnicze: D12, D22, D32, AR6, AR10, AR11.

Naszym znakiem rozpoznawczym jest profesjonalizm. Dzięki fachowemu podejściu daliśmy się poznać jako solidne przedsiębiorstwo. Stawiamy na jakość. Sprzedajemy produkty najwyższej klasy. Prowadzimy współpracę z wieloma renomowanymi firmami.

Zapraszamy do skorzystania z oferty przedsiębiorstwa Diesel Loko Distribution.
Marki i specjalizacje
Diesel Loko Distribution Sp. z o.o. została wyłącznym dystrybutorem firmy Clark Filters Inc., światowego lidera w produkcji filtrów do lokomotyw i sprzętu ciężkiego na Europę Środkową i Wschodnią.

Jesteśmy również dystrybutorem firm Miller Ingenuity, Covrad GT i Ameco. Ponadto sprzedajemy produkty takich przedsiębiorstw jak Miba Bearings, Wabtec, Gardner Denver, Wabco, EMD, GE, Caterpillar oraz Alco.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe