Geodeta inż. Błażej Fuczek

Geodezyjna obsługa inwestycji na najwyższym poziomie.

Geodezja
ul. Podlesie 55, 32-641 Przeciszów małopolskie
(9 opinii) napisz opinię
Geodeta inż. Błażej Fuczek

Informacje

Opis działalności
Właścicielem naszej firmy jest Błażej Fuczek. Zajmujemy się świadczeniem usług geodezyjnych. Nasza siedziba mieści się w Przeciszowie, na terenie województwa małopolskiego. Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.
Produkty i usługi
Obsługa geodezyjna inwestycji jest naszą specjalnością. Posiadamy nowoczesne rozwiązania techniczne, kompetentną kadrę pracowniczą oraz możliwości, dzięki którym podejmujemy się realizacji nawet najbardziej skomplikowanych zleceń.

Nasze usługi są podstawą do zaplanowania inwestycji. Przygotowaliśmy wiec pełen pakiet usług, które zagwarantują właściwe rozmieszczenie dowolnej budowy, a także pomogą w uzyskaniu pozwolenia na budowę.

Nasza oferta to:
- projekt podziału nieruchomości,
- podziały nieruchomości,
- scalenia nieruchomości,
- rozgraniczenia nieruchomości,
- ustalenia przebiegu granic działek ewidencyjnych,
- inwentaryzacje powykonawcze obiektów budowlanych,
- inwentaryzacje powykonawcze sieci uzbrojenia podziemnego,
- tyczenia budynków,
- sporządzanie map do celów projektowych i prawnych

Swoje obowiązki zawsze realizujemy zgodnie z terminem, gwarantując Klientom kompetentną obsługę, owocną współpracę oraz wiele innych korzyści.

Zapewniamy atrakcyjne ceny, terminowość oraz profesjonalne podejście do Klienta.

Serdecznie zapraszamy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie

Opinie

(9 opinii) napisz opinię
T
Tarune44
Dzięki profesjonalnie sporządzonej mapie do celów projektowych nareszcie udało mi się rozpocząć moją inwestycję. Serdecznie dziękuję firmie Błażeja Fuczek!
O
Ocaze55
Polecam tę firmę ze względu na wysoki poziom obsługi, atrakcyjne ceny oraz naprawdę szeroki zakres usług geodezyjnych. Naprawdę warto skorzystać.
T
Tba_TBC
Mapy do celów prawnych sporządzone profesjonalnie i dostarczone zgodnie z umową. Serdecznie polecam.
A
Anita
Projekt podziału nieruchomości został wykonany solidnie i dokładnie. Nie mam się do czego przyczepić. Niewątpliwie zasługują na najwyższą ocenę.
A
Arek
Ustalenie przebiegu granicy mojej działki było niezbędne do celów prawnych. Pracownicy dostosowali się do mojej dostępności i sprawnie zrealizowali usługę. Polecam.
A
Artur
Rzetelna firma. Zleciłem im inwentaryzację powykonawczą domu. Nie mogę powiedzieć złego słowa na temat pracowników i jakości obsługi.
D
Diana
Wykonali dla mnie mapę do celów projektowych. Wszystko dokładnie rozrysowane i wyjaśnione. Czytelne opisy i staranny projekt to podstawa, dlatego z czystym sumieniem polecam.
E
Ela
Świetna robota. Widać, że mają doświadczenie w branży. Podczas współpracy odpowiedzieli na wszystkie moje pytania. Polecę tę firmę znajomym.
B
Bartłomiej
Jestem właścicielem firmy budowlanej i od kilku lat współpracuję z tą firmą. Nasze usługi są ze sobą powiązane i często potrzebuję ich doradztwa. Jestem zadowolony i z pewnością będę kontynuował współpracę z nimi.