L. Ledwoń Systemy ogrodzeniowe

Najwyższej jakości ogrodzenia.

Bramy i ogrodzenia
ul. Ogrody 2A, 32-600 Rajsko małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(33) 843 08 91
Może cię zainteresować
L. Ledwoń Systemy ogrodzeniowe

Informacje

Opis działalności
Firma od 1991 roku specjalizuje się w dystrybucji profesjonalnym montażu systemów ogrodzeniowych. Swoją siedzibę ma w Rajsku w województwie małopolskim. Osobą decyzyjną w firmie jest Leszek Ledwoń.
Produkty i usługi
Firma od prawie trzydziestu lat specjalizuje się w sprzedaży i montażu ogrodzeń. Oferuje produkty, które są w stanie spełniać oczekiwania klientów prywatnych, jak również właścicieli firm, instytucji oraz określonych obiektów.

W asortymencie firmy znajdują się m.in.:
- siatki leśne i hodowlane,
- druty kolczaste,
- siatki ozdobne,
- furtki,
- bramy,
- szlabany,
- barierki,
- automatyka do bram.

Jej pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu są w stanie podjąć się montażu każdego typu ogrodzenia. Oferują fachowe doradztwo w wyborze odpowiedniego ogrodzenia spośród bogatej oferty produktów. Priorytetem firmy jest oferowanie najwyższej jakości produktów, dlatego jej kontrola odbywa się na każdym etapie produkcji.

Dzięki profesjonalizmowi i rzetelności firma zaskarbiła sobie zaufanie szerokiego grona klientów. Oferuje terminowe wykonanie zleceń oraz produkty i usługi w atrakcyjnych cenach.

W celu zapoznania się ze szczegółową ofertą warto zapoznać się ze stroną internetową firmy oraz polubić jej stronę na Facebooku.
Marki i specjalizacje
Firma posiada w swojej ofercie produkty marki Betafence, Thermoplast, Progres Częstochowa, Uranos, Horman, Progres Kielce, Joniec, a także automatykę do bram marki CAME, NICE, FAAC.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń