Kwieciste Ranczo Patrycja Miętka

Najpiękniejsze kompozycje kwiatowe na każdą okazję.

Kwiaciarnie
ul. Słowackiego 1, 32-640 Zator małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
607 513 334
Kwieciste Ranczo Patrycja Miętka

Informacje

Opis działalności
Kwiaciarnia Kwieciste Ranczo pod kierownictwem Patrycji Miętki oferuje swoim Klientom największy wybór kwiatów w Zatorze i okolicach. W naszej ofercie znajdą Państwo wiązanki ślubne, okazjonalne, pogrzebowe i wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.
Produkty i usługi

Kwiaciarnia Kwieciste Ranczo oferuje swoim Klientom kwiaty na każdą okazję. Znajdą u nas Państwo szeroki wybór kwiatów ciętych oraz doniczkowych. Tworzymy oryginalne bukiety i wiązanki idealne na każdą okazję. Dzięki wysokiej jakość oferowanych przez nas kwiatów nasze kompozycje długo zachwycają swym wyglądem.

Kompozycje wykonujemy zarówno ze świeżych kwiatów, jak i z kwiatów sztucznych. Nieustannie śledzimy nowe trendy dotyczące kompozycji kwiatowych, co pozwala nam sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających Klientów.

Tworzymy oryginalne bukiety i wiązanki ślubne. Wyróżniają się one nie tylko w doborze i łączeniu kwiatów, ale także w formie samego bukietu. Każdy bukiet tworzony jest w ścisłym kontakcie z panną młodą by jak najlepiej ją odzwierciedlał. Kompozycje ślubne tworzymy także pod kątem ogólnej kolorystyki pozostałych dekoracji, tak by wszystko, tego wyjątkowego dnia, tworzyło spójną całość.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy!

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń