Kwieciste Ranczo Patrycja Miętka

Najpiękniejsze kompozycje kwiatowe na każdą okazję.

Kwiaciarnie
ul. Słowackiego 1, 32-640 Zator małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
607 513 334
Adres korespondencyjny
ul. Słowackiego 1, 32-640 Zator małopolskie

Informacje

Opis działalności
Kwiaciarnia Kwieciste Ranczo pod kierownictwem Patrycji Miętki oferuje swoim Klientom największy wybór kwiatów w Zatorze i okolicach. W naszej ofercie znajdą Państwo wiązanki ślubne, okazjonalne, pogrzebowe i wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.
Produkty i usługi

Kwiaciarnia Kwieciste Ranczo oferuje swoim Klientom kwiaty na każdą okazję. Znajdą u nas Państwo szeroki wybór kwiatów ciętych oraz doniczkowych. Tworzymy oryginalne bukiety i wiązanki idealne na każdą okazję. Dzięki wysokiej jakość oferowanych przez nas kwiatów nasze kompozycje długo zachwycają swym wyglądem.

Kompozycje wykonujemy zarówno ze świeżych kwiatów, jak i z kwiatów sztucznych. Nieustannie śledzimy nowe trendy dotyczące kompozycji kwiatowych, co pozwala nam sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających Klientów.

Tworzymy oryginalne bukiety i wiązanki ślubne. Wyróżniają się one nie tylko w doborze i łączeniu kwiatów, ale także w formie samego bukietu. Każdy bukiet tworzony jest w ścisłym kontakcie z panną młodą by jak najlepiej ją odzwierciedlał. Kompozycje ślubne tworzymy także pod kątem ogólnej kolorystyki pozostałych dekoracji, tak by wszystko, tego wyjątkowego dnia, tworzyło spójną całość.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy!

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń