GRZEGORZ SOWULA ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA DREWNA MADERAPOL

Produkcja solidnych materiałów drewnianych

Drewno
32-340 Kąpiele Wielkie 234 małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
600 077 103
Adres korespondencyjny
32-340 Kąpiele Wielkie 234 małopolskie

Informacje

Opis działalności
Firma MaderaPol rozpoczęła działalność w 2011 roku. Jej właścicielem jest Grzegorz Sowula. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Kąpielach Wielkich, na terenie województwa małopolskiego. Przez kilka lat działalności nabyliśmy spore doświadczenie, które wykorzystujemy w nieustannym rozwoju oraz poszerzenia oferty.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest szeroko pojęta produkcja materiałów drewnianych. Działalność prowadzimy już od kilku lat, przez co zdobyliśmy cenne doświadczenie i doskonale wiemy, jak sprostać oczekiwaniom Klientów.

Oferta firmy MaderaPol to przede wszystkim:
- paliki drewniane,
- palisada,
- drewno korowane,
- drewno opałowe,
- ogrodzenia z połowic,
- tyczki sadownicze,
- pale korowane.

Wszelkie wykonywane przez nas paliki produkowane są z różnego rodzaju drewna, w którego skład wchodzą dąb, akacja, sosna czy topola. Wytwarzamy również skrzyniopalety, zestaw do palikowania drzewek, kantówkę budowlaną, więźbę dachową oraz deskę ryflowaną. Wszystkie elementy naszego asortymentu wykonywane są z najlepszej jakości drewna, co daje nam gwarancję ich wysokiej wytrzymałości.

Nasza oferta kierowana jest nie tylko do Polaków. Działamy także na terenie innych krajów europejskich, jak na przykład Hiszpania, Francja, Anglia czy Portugalia. Kadra pracownicza firmy to wykwalifikowane osoby, które usługi tartaczne świadczą już od wielu lat. Korzystamy ze specjalistycznych narzędzi, a także gwarantujemy wysoką jakość i atrakcyjne ceny.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu i zachęcamy do odwiedzenia firmy w Kąpielach Wielkich.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń