Szczelinex Kazimierz Gawron

Produkcja i sprzedaż materiałów izolacyjnych i budowlanych

Tworzywa sztuczne
ul. Paderewskiego 5, 32-310 Krzywopłoty małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Szczelinex Kazimierz Gawron

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Szczelinex znajduje się w Krzywopłotach, w województwie małopolskim. Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją materiałów, które służą do celów budowlanych oraz uszczelniania i termoizolacji. Firma ma niezwykle bogatą historię, która sięga drugiej połowy lat 80. XX wieku. Właścicielem zakładu jest Kazimierz Gawron.
Produkty i usługi
Tworzywa sztuczne znajdują zastosowanie zarówno w przemyśle, jak i w domach. Ich zalety to łatwość produkcji i możliwość obróbki mechanicznej oraz termoplastycznej. Firma Szczelinex zajmuje się produkcją tworzyw konstrukcyjnych, z których można wykonywać daszki, szklarnie, konstrukcje reklamowe, przeszklenia oraz ścianki działowe. Służą do tego celu takie materiały jak poliwęglan komorowy, plexi i poliamid. Klienci przedsiębiorstwa mogą także zamówić laminaty konstrukcyjne pod postacią płyt tekstolitowych oraz płyty szklano-epoksydowe, czyli laminaty elektroizolacyjne. W zakładzie powstają też rury i wałki bakelitowe oraz rury i wałki tekstolitowe.

Szczelinex produkuje również uszczelnienia i termoizolacje. Oferta tych produktów obejmuje:
-filc polerki,
-filc podkładowy,
-filc uszczelkowy,
-uszczelki fibrowe,
-uszczelki gumowe,
-uszczelki fibrowe,
-uszczelki kołnierzowe,
-uszczelki tekturowe,
-szczeliwa plecione.

Te ostatnie to szczeliwa aramidowe, bawełniane, grafitowe, koalinowe i PTFE. Dostępne są też szczeliwa termoizolacyjne, w tym szklane, ceramiczne i bawełniane. Douszczelnień wykonwyanych w zakładzie zaliczane są też sznury skręcane, a do termoizolacji maty, płyty i kształtki ceramiczne.

Poza wymienionymi artykułami Szczelinex produkuje i sprzedaje artykuły powroźnicze takie jak liny konopne i jutowe o dużej wytrzymałości oraz taśmy szklane, hamulcowe i brezentowe.

Uzupełnieniem oferty przygotowanej przez firmę są pierścienie gumowe oraz węże do cystern, paliwa i gaśnic.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o ofercie firmy Szczelinex. Po katalog produktów najlepiej wejść na stronę internetową.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

ptfe,
pmma,
liny,