Szczelinex Kazimierz Gawron

Producent bezazbestowych uszczelnień technicznych

Uszczelki i uszczelnienia
ul. Paderewskiego 5, 32-310 Krzywopłoty małopolskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(1 opinia) napisz opinię
Szczelinex Kazimierz Gawron

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Szczelinex znajduje się w Krzywopłotach, w powiecie olkuskim, w województwie małopolskim. Przedsiębiorstwo rozpoczęło działalność w 1986 roku. Zajmuje się produkcją materiałów uszczelniających i termoizolacyjnych pozbawionych azbestu. Jego właścicielem jest Kazimierz Gawron.
Produkty i usługi
Najwyższa jakość, powtarzalność oraz atrakcyjne ceny charakteryzują produkty znajdujące się w ofercie firmy Szczelinex. Przedsiębiorstwo od ponad 30 lat produkuje rozwiązania sprawdzające się przy pracach instalacyjnych, w przemyśle i wszędzie tam, gdzie potrzebne są sprawdzone uszczelnienia, izolacje i wyroby powroźnicze. Artykuły wytwarzane w zakładzie używane są w energetyce, ciepłownictwie, przemyśle stoczniowym, w kopalniach, a także w zakładach chemicznych i spożywczych. Przykładem produktów firmy Szczelinex są uszczelki, w tym uszczelki gumowe, fibrowe, kołnierzowe i tekturowe. Ponadto w zakładzie powstają szczeliwa plecione, w tym aramidowe, bawełniane, grafitowe, koalinowe i PTFE. Specjalne szczeliwa termoizolacyjne produkowane są natomiast ze szkła, bawełny i ceramiki.

Oferta przedsiębiorstwa obejmuje również:
-uszczelnienia skręcane,
-filc techniczny,
-wyroby powroźnicze,
-materiały termoizolacyjne,
-taśmy,
-tkaniny,
-wyroby gumowe,
-laminaty,
-tworzywa konstrukcyjne.

Filc sprzedawany jest w odmianie polerskiej, podkładowej i uszczelkowej. Z kolei wyroby powroźnicze dostępne w ofercie to bardzo odporne liny jutowe i konopne. Do wyrobów termoizolacyjnych zaliczają się natomiast maty, kształtkii płyty ceramiczne. Różne odmiany oferowane są też w przypadku taśm, które można kupić jako szklane, brezentowe i hamulcowe oraz wyrobów gumowych, w tym węży do gaśnic, paliwa i cystern.

Towar dostarczany jest na wskazane miejsce firmowym transportem. Więcej informacji dotyczących przedsiębiorstwa Szczelinex i jego produktów znajduje się na stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
J
C
Jacek Czarny
Duży wybór produktów termoizolacyjnych. Wielokrotnie kupowałem u nich uszczelnienia odporne na wysokie temperatury. Szczególnie polecam szczeliwo bawełniane i szczeliwo ceramiczne. Korzystam też z mat, płyt i kształtek ceramicznych. Razem tworzą zaporę zatrzymującą ciepło.

Słowa kluczowe

ptfe,
pmma,
liny,