Agro-Bracia Maciej Niedziela

Sprzedaż akcesoriów i karm dla ptaków

Zboża
32-353 Michałówka 106 małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Agro-Bracia Maciej Niedziela
32-353 Michałówka 106 małopolskie
NIP
6372208935
Telefon
Agro-Bracia Maciej Niedziela

Informacje

Opis działalności firmy Agro-Bracia Maciej Niedziela w Michałówka
Prowadzimy firmę o nazwie Agro-Bracia, której właścicielem jest Maciej Niedziela. Nasza siedziba znajduje się w miejscowości Michałówka, na terenie województwa małopolskiego. Zajmujemy się sprzedażą karm i akcesoriów dla ptaków.
Produkty i usługi
Głównym profilem prowadzonej przez nas działalności jest sprzedaż karm, pasz, a także różnego rodzaju akcesoriów dla ptaków. Posiadamy szeroki asortyment, dlatego każdy hodowca znajdzie u nas coś, czego akurat poszukuje. Zapewniamy fachowe doradztwo i atrakcyjne ceny.

Na naszą ofertę składają się przede wszystkim pasze oraz karmy dla gołębi oraz innych gatunków ptaków. Posiadamy w swojej ofercie również artykuły przydatne w gołębnikach, które znacznie ułatwiają i uprzyjemniają pracę wszystkich gołębiarzy.

Przez wzgląd na mnogość posiadanych produktów służymy profesjonalnym doradztwem oraz pomocą przy wyborze. Zależy nam przede wszystkim na Państwa zadowoleniu, dlatego nasze produkty przechodzą przez restrykcyjną kontrolę jakości. Dzięki temu mamy pewność, że proponujemy jedynie najlepsze artykuły.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Agro-Bracia, która znajduje się w Michałówce!
Zasięg działania
Firma Agro-Bracia Maciej Niedziela z lokalizacji: Michałówka świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie, śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń