Janusz Noga Zakład szklarski

Zajmujemy się projektowaniem i produkcją mebli drewnianych

Szklarze
ul. F. Nullo 9, 32-300 Olkusz małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(32) 647 36 12
Adres korespondencyjny
ul. F. Nullo 9, 32-300 Olkusz małopolskie

Informacje

Opis działalności
Zakład szklarski znajduje się w Olkuszu, na terenie województwa małopolskiego. Działalność rozpoczęliśmy w 1989 roku. Zajmujemy się świadczeniem usług szklarskich. Właścicielem jest Janusz Noga.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług szklarskich. Posiadamy 30-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość wykonywanych przez nas zadań. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i firm.

Zakres naszych obowiązków obejmuje wykonawstwo luster, kabin prysznicowych, ścianek szklanych, balustrad szklanych, luster łazienkowych, a także luster w ramkach drewnianych. Zajmujemy się również montażem szklanych paneli kuchennych, fazowaniem luster, piaskowaniem szkła, a także wierceniem otworów i klejeniem szkła metodą UV.

Niesłabnącym zainteresowaniem cieszy się grafika na szkle, między innymi na kafelkach kuchennych. Idealnie sprawdzi się to jako element wykończenia wnętrz, a kafelki umieszczone nad blatem lub nad stołem ożywią kuchnię.

Pracujemy przy pomocy specjalistycznych urządzeń i sprzętów, które pozwalają nam na wielozadaniowość. Podejmujemy się realizacji najbardziej skomplikowanych zadań. Wszystkie nasze produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów i komponentów.

Uzupełnieniem naszej oferty są lampy i żarówki ledowe, oprawy halogenowe, lampy, żyrandole, kinkiety oraz plafony. Dbamy o to, by w ofercie na bieżąco pojawiały się nowości rynkowe. Chętnie podpowiemy Państwu przy wyborze odpowiedniego produktu, który spełni Państwa oczekiwania.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. Zachęcamy do zapoznania się z całkowitą ofertą na naszej stronie internetowej. W razie potrzeby odpowiemy na wszystkie pytania z Państwa strony, które dotyczą naszej działalności.

Zapraszamy do kontaktu i nawiązania z nami owocnej współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
małopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń