A & K s.c.

Meble kuchenne specjalnie dla Ciebie

Meble kuchenne
ul. Górnicza 15, 32-300 Olkusz małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(32) 754 35 15
Adres korespondencyjny
ul. Górnicza 15, 32-300 Olkusz małopolskie
Może cię zainteresować

Informacje

Opis działalności
Firma A & K s.c. ma swoją siedzibę w Olkuszu, na terenie województwa mazowieckiego. Działamy w branży meblarskiej od 2000 roku. Cały czas rozwijamy się i poszerzamy swoje usługi.
Produkty i usługi
Firma A&K oferuje Państwu meble kuchenne wykonane z najlepszych jakościowo materiałów. Posiadamy w Olkuszu , Chrzanowie i Bielsku-Białej. Klienci naszej firmy mają gwarancję, że wszystkie usługi zostaną wykonane w pełni profesjonalnie.

Oferujemy Państwu meble kuchenne oraz wyposażenie do kuchni, w tym sprzęt AGD najlepszych firm. Realizację zamówienia rozpoczynamy od przygotowania się do projektu, który wykonywany jest przy pełnym zaangażowaniu wykształconych architektów wnętrz. W proces produkcji mebli kuchennych, jak i innych oferowanych przez naszą firmę produktów, zaangażowana jest kadra wykwalifikowanych fachowców mająca do dyspozycji najnowsze technologie. Projektujemy i wykonujemy meble na wymiar w dowolnych stylach wnętrzarskich.

Wieloletnie doświadczenie w branży meblarskiej pozwala nam na realizację wszystkich zleceń - nie tylko dla Klientów indywidualnych, lecz także dla firm. Działalność naszej firmy została doceniona wielokrotnie: zarówno za granicą, jak i w samej Polsce. Oferujemy meble, które bez problemów sprzedają się w Austrii, Niemczech i Anglii. Zlecając nam zadanie, mają Państwo pewność, że zaspokoimy Państwa potrzeby dotyczące jakości, profesjonalizmu oraz terminowości. Jakość mebli została zauważona na targach wnętrzarskich, gdzie otrzymaliśmy nagrodę „Srebrny Filar Budownictwa".

Nasze produkty będą idealne dla osób ceniących wysoką jakość i funkcjonalność. Aranżujemy i wykonujemy kuchnie nowoczesne i tradycyjne. Proponujemy własne rozwiązania bądź przygotowujemy projekt według życzeń Klienta. Grono zadowolonych z naszych usług Klientów jest bardzo duże i ciągle się powiększa.

Wybierz profesjonalizm, zleć zadanie firmie A&K!

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe