A & K s.c.

Produkcja mebli kuchennych na zamówienie

Meble kuchenne
ul. Górnicza 15, 32-300 Olkusz małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(32) 754 35 15
A & K s.c.

Informacje

Opis działalności
A & K to przedsiębiorstwo założone w 2000 roku. Firma z Olkusza, w województwie małopolskim od początku działalności skupia się na produkcji mebli na zamówienie. Wytwarza przede wszystkim sprzęty do kuchni, ale w ofercie ma też meble do innych pomieszczeń znajdujących się w domach i mieszkaniach.
Produkty i usługi
Planując urządzenie domu lub mieszkania warto pomyśleć o rozwiązaniach dopasowanych idealnie do wnętrza. Jest to szczególnie ważne w kuchniach, które mają służyć zarówno do gotowania potraw, jak i spożywania posiłków. W takiej sytuacji najlepiej skontaktować się z firmą A & K, która od 20 lat zajmuje się projektowaniem i produkcją mebli na zamówienie. Meble na wymiar wykonywane w zakładzie przeznaczone są przede wszystkim do kuchni i powstają z najlepszych jakościowo materiałów. Można tu wymienić drewno, stal, a także szkło i naturalne kamienie. Dzięki temu poza walorami estetycznymi kuchnie są też wytrzymałe i nawet wieloletnie użytkowanie nie wpływa negatywnie na ich wygląd.
A & K oferuje klientom zaprojektowaniem i wykonanie szafek wiszących i stojących z mechanizmami ułatwiającymi otwieranie i przechowywanie naczyń, sztućców, przypraw i zapasów, blaty, także w formie wysp kuchennych oraz zabudowy sprzętów AGD, np. kuchenek, lodówek i zmywarek. Kuchnie wykonywane są przez przedsiębiorstwo w stylu klasycznym albo w stylu nowoczesnym. Poza stałymi meblami można do nich zamówić stoły, krzesła i sprzęt AGD, którego firma jest dystrybutorem. Oczywiście w ramach kompleksowej oferty A & K służy też transportem mebli na wskazane miejsce i ich precyzyjnym montażem. To samo oferuje także w przypadku innych sprzętów, które projektuje i produkuje. Oferta obejmuje:
-meble łazienkowe,
-meble sypialne,
-meble salonowe.

Można do nich zaliczyć szafy z drzwiami przesuwnymi, zabudowy pralek, komody, stoły, biurka, krzesła, regały, a także komplety wypoczynkowe i łóżka.Wszystkie funkcjonalne i atrakcyjne cenowo.

Więcej informacji oraz dodatkowe zdjęcia dokumentujące zrealizowane przez A & K projekty znajdują się na stronie internetowej. Kontakt z firmą można nawiązać telefonicznie albo e-mailowo.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
oświęcimski, krakowski, olkuski, Jaworzno, chrzanowski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

aik,