RK Baits Rafał Kika

Wędki, zanęty i akcesoria wędkarskie renomowanych marek

Wędkarstwo
ul. Króla Kazimierza Wielkiego 73, 32-300 Olkusz małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
RK Baits Rafał Kika
ul. Króla Kazimierza Wielkiego 73, 32-300 Olkusz małopolskie
Strona www
Telefon
RK Baits Rafał Kika

Informacje

Opis działalności firmy RK Baits Rafał Kika w Olkusz
RK Baits to firma z Olkusza, w województwie małopolskim. Jej właścicielem jest Rafał Kika, a początki działalności sięgają 2008 roku. Od tego czasu firma poprzez sklep internetowy sprzedaje najlepsze artykuły potrzebne do uprawiania jednej z odmian wędkarstwa, jaką jest wędkarstwo karpiowe.
Produkty i usługi
Wędkarstwo karpiowe różni się od innych odmian wędkarstwa, dlatego wymaga specjalistycznego wyposażenia. Miłośnicy takiego spędzania wolnego czasu z pewnością ucieszą się, że wszystko, co potrzebne znajdą w sklepie internetowym RK Baits. Za sprawą właściciela, który sam łowi karpie, w ofercie dostępne są przetestowane produkty własne firmy oraz rozwiązania innych marek, w tym Prologic, Okuma i innych. Najważniejsze produkty w ofercie to:
-wędki karpiowe,
-kołowrotki,
-żyłki,
-plecionki,
-podbieraki,
-sygnalizatory brania,
-haczyki,
-podpórki na wędki,
-kołyski karpiowe,
-odzież wędkarska.

Ubrania to komplety składające się ze spodni i odzieży z długimi rękawami, wodery, kurtki, koszulki oddychające i kominy. W sprzedaży znajdują się też akcesoria biwakowe, takie, jak łóżka składane, fotele, śpiwory i maty oraz latarki czołówki i kubki termiczne. Dostępne są również składane wiaderka, pudełka na akcesoria wędkarskie, przynęty proteinowe i sztuczne, a także noże, wagi i pokrowce na wędki. Dodatkowo można zakupić komponenty potrzebne do samodzielnego przygotowania przynęt oraz torby i plecaki wędkarskie.

Wszystkie wymienione artykuły wędkarskie można kupić w sklepie znajdującym się na stronie internetowej RK Baits.
Zasięg działania
Firma RK Baits Rafał Kika z lokalizacji: Olkusz świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń