Bimar FUH Marian Biżek Dezynfekcja Dezynsekcja Deratyzacja

Usługi DDD dla przemysłu, firm, instytucji i Klientów indywidualnych

Dezynfekcja dezynsekcja i deratyzacja
ul. Osiecka 1, 32-300 Olkusz małopolskie
(6 opinii) napisz opinię
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
666834123
Bimar FUH Marian Biżek Dezynfekcja Dezynsekcja Deratyzacja

Informacje

Opis działalności
Siedziba naszej firmy Bimar mieści się w Olkuszu. Wykonujemy usługi dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji dla Klientów z całego województwa małopolskiego. Właścicielem firmy jest Marian Biżek Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
W naszej firmie dbamy o najwyższe standardy świadczonych usług. Stale podnosimy swoje kompetencje zawodowe, pozyskujemy nowe, wydajniejsze rozwiązania oraz dbamy o jakość wykonywanych przez nas prac. Wykorzystujemy między innymi system zabezpieczeń przed szkodnikami IPM. Dzięki niemu mamy możliwość obserwacji szkodników, a następnie podjęcia skutecznych i stosownych działań. Po naszych usługach nie ma możliwości ich powrotu.

Nasza oferta to między innymi:
- zwalczanie szerszeni
- zwalczanie os
- zwalczanie kretów
- zwalczanie prusaków
- zwalczanie karaluchów
- zwalczanie mrówek
- ozonowanie
- odkomarzanie
- zwalczanie pluskiew
Skutecznie przeprowadzamy dezynfekcję, dezynsekcje i deratyzację. Korzystamy wyłącznie z wysokiej jakości, renomowanych środków, dzięki którym zapewniamy Klientom natychmiastowe pozbycie się problemu. W ramach działań DDD przeprowadzamy takie kroki jak:
- objęcie ochroną obiektów razem z całym przyległym terenem,
- obserwacja obiektu w formie wizyt serwisowych,
- przeprowadzanie wizyt interwencyjnych, po otrzymaniu informacji o migracji szkodników.
Nasi eksterminatorzy działają poprzez m.in. zamgławianie, fumigację, opryski czy też zakładanie pułapek na szkodników. Podczas wykonywania zabiegów firma uwzględnia standardy bezpieczeństwa żywności: GHP, GMP i HACCP. Firma posiada certyfikaty i uprawnienia na korzystanie ze środków chemicznych, a także nowoczesny sprzęt i markowe preparaty.

Zapraszamy do współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie, śląskie, świętokrzyskie

Opinie

(6 opinii) napisz opinię
V
Viva_forever
Polecam firmę Bimar za profesjonalne usługi deratyzacji. Panowie szybko znaleźli gryzonie, które znalazły sobie miejsce na norkę w ścianach mojego domu. Problemu pozbyli się w tak skuteczny sposób, że od ponad roku nie muszę się skarżyć na powrót!
P
Pxyda
Pełen zakres usług DDD w korzystnych cenach. Polecam!
L
LYgia
Panowie nie żądają wygórowanych cen, a mimo to profesjonalnie i ekspresowo radza sobie z dezynfekcją dowolnych pomieszczeń. serdecznie polecam!
I
Ifahia
Gorąco polecam firmę Bimar, która wyświadczyła mi naprawdę ogromną przysługę. Pozbyli się prusaków z mojej piwnicy, a to naprawdę nie było łatwe zlecenie.
A
Anakin912
Polecam serdecznie jako zadowolona Klientka. W moim garażu pojawiło się gniazdo szerszeni, Szczęście, że mieszkam niedaleko firmy Bimar. Pomogli mi w naprawdę atrakcyjnej cenie.
A
Alela
Gorąco polecam! Od dłuzszego czasu nie mogłem sobie poradzić z myszami, które zagnieździły się pod parkietem w moim mieszkaniu. Nie pomagały trutki, przynęty, dosłownie nic... Wtedy znajomy polecił mi Bimar. Panowie dzięki obserwacji szybko znaleźli sposób na szkodnika i pozbyli się gryzoni w mgnieniu oka!