F.H.U. Eco-Term Mirosław Juzaszek

Instalacje grzewcze, gazowe, sanitarne - pełna obsługa!

Instalacja i serwis ogrzewania
ul. Podgrabie 83, 32-300 Olkusz małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
601 875 130
Adres korespondencyjny
ul. Podgrabie 83, 32-300 Olkusz małopolskie

Informacje

Opis działalności
Firma Eco-Term FHU Serwis systemów grzewczych jest zlokalizowana w Olkuszu, na terenie województwa małopolskiego. Specjalizujemy się w serwisowaniu kotłów grzewczych i urządzeń grzewczych gazowych. Działamy na rynku od 1996 roku.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest naprawa oraz konserwacja urządzeń grzewczych różnego rodzaju. Jesteśmy obecni na rynku już od ponad dwudziestu trzech lat, dzięki czemu, poprzez zdobyte doświadczenie oraz zaufanie wielu zadowolonych klientów możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość wszystkich świadczonych przez nas usług.

Nasza oferta to między innymi:

- serwis kotłów grzewczych
- kontrola szczelności gazowej
- montaż grzejników
- serwis pomp ciepła
- grzejniki płytowe.

Dodatkowo zajmujemy się również montażem stacji uzdatniana wody oraz montażem paneli słonecznych. Wykonujemy pełne instalacje grzewcze. Wszelkie przeprowadzane przez nas naprawy odbywają się na zasadach napraw gwarancyjnych oraz pogwarancyjnych. Oprócz prac instalatorskich i naprawczych prowadzimy również sprzedaż kotłów gazowych oraz piecyków do ciepłej wody. Oferujemy sprzęt od renomowanych producentów w atrakcyjnej cenie.

Prowadzimy naszą działalność na terenie województwa śląskiego oraz małopolskiego. Świadczymy usługi w takich miastach jak Jaworzno, Dąbrowa Górnicza, Chrzanów czy Wolbrom.

Nasza kadra to zespół wykwalifikowanych fachowców, którzy poprzez swoje wieloletnie doświadczenie w zawodzie oraz obszerną i nieustannie poszerzaną wiedzę branżową są w stanie poradzić sobie z każdym powierzonym im zadaniem. Jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu rzetelność, dokładność oraz bezwzględnąterminowość.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Marki i specjalizacje
Junkers, Termet, Immergas, Vaillant, Unical, Fondital, Saunier Duval, De Dietrich, Viessmann, Brotia, Neckar.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
małopolskie, śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe