Spomet. FPHU

Obróbka mechaniczna metali

Obróbka metali
ul. Wspólna 29, 32-300 Olkusz małopolskie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
(32) 645 66 10
Adres korespondencyjny
ul. Wspólna 29, 32-300 Olkusz małopolskie

Informacje

Opis działalności
Spomet to przedsiębiorstwo działające od 2004 roku. Właścicielem naszej firmy jest Ryszard Barczyk, a siedziba znajduje się w Olkuszu, na terenie województwa małopolskiego. Zajmujemy się obróbką metali.
Produkty i usługi
Świadczymy dla Państwa usługi w zakresie produkcji i sprzedaży artykułów metalowych. Posiadamy możliwości, które pozwalają nam wyprodukować wszelakie elementy metalowe w wymiarach idealnie spełniających Państwa potrzeby. Stale urozmaicamy naszą ofertę i szukamy nowoczesnych rozwiązań, które pozwolą nam produkować wyroby o lepszych parametrach.

Podnosimy jakość naszych usług poprzez ciągły rozwój technologiczny naszego zakładu i podnoszenie kwalifikacji pracowników, którzy biorą udział w licznych szkoleniach.

Wykonujemy takie prace, jak:

- obróbka skrawaniem na tokarkach konwencjonalnych,
- obróbka skrawaniem na tokarko-kopiarkach,
- obróbka skrawaniem na automatach tokarskich jednowrzecionowych,
- tłoczenie i wycinanie na prasach mimośrodowych,
- cięcie blachy
- zgrzewanie punktowe,
- walcowanie gwintów,
- frezowanie,
- spawanie.

Pracujemy wykorzystując stal zwykłą, nierdzewną, aluminium i mosiądz. Tworzymy elementy w oparciu o dostarczoną przez klienta lub własną dokumentację. Proponujemy swoje lub wykorzystujemy przekazane materiały.

Tworzymy detalicznie bądź seryjnie. Tworzymy wiele rodzajów zawiasów regulowanych, które nadają się do mocowania, wspawania bądź wmurowania. Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem produktów.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Spomet z Olkusza.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
P
Paweł
Współpraca z firmą SPOMET to zdecydowanie bardzo dobry pomysł. Już od pięciu lat moja firma zleca im zadania związane z konstrukcjami stalowymi i jeszcze się nie zdarzyło, żeby coś poszło nie tak.