Tomix-Pro Sp. z o.o.

Budownictwo przemysłowe
ul. Rzeka 5, 32-310 Rodaki małopolskie
(1 opinia) napisz opinię

Kontakt

Adres korespondencyjny
ul. Rzeka 5, 32-310 Rodaki małopolskie

Informacje

Opis działalności
Zbrojenia, montaż zbrojenia, zbrojenie terenu, uzbrajanie terenu wykonawstwo, usługi dekarskie.
Produkty i usługi
Firma TOMIX istnieje na rynku usług budowlanych od 2008 roku. Działamy na terenie całego kraju. W naszej grupie znajdują się wyspecjalizowani pracownicy, którzy bardzo dobrze znają swój fach i z zaangażowaniem podejmują stawiane przed nimi zadania.

Wykonujemy powierzone nam przez klienta zadania zgodnie z zasadami sztuki budowlanej ze szczególną dbałością o materiały i wykończenie prac tak by klient był usatysfakcjonowany. Daje to państwu gwarancję naszej solidności i uczciwości.

Świadczymy usługi w szerokim zakresie montażu zbrojenia, nie tylko na obiektach mieszkalnych, przemysłowych ale także użyteczności publicznej czy handlowych. Wraz z upływem czasu udoskonalamy i poszerzamy rozwiązania technologiczne, zwiększamy procesy wytwórcze by klient był zadowolony z realizacji. Prace wykonywane są zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem tak więc inwestor wie na jakim etapie prowadzone są prace.

Zbrojenia, montaż zbrojenia, usługi zbrojarskie, wiązanie zbrojenia, węzeł zbrojeniowy, zbrojenia pod fundament, zbrojenia pod płytę, zbrojenia filarów, zbrojenia ścian, wiązanie zbrojenia cęgami, kręcenie zbrojenia, wiązanie zbrojenia fundamentów, wiązanie strzemion, wiązanie zbrojenia stropu, wiązanie zbrojenia drutem, wiązanie zbrojenia w narożnikach, zbrojenia budowlane, montaż koszy ścian szczelinowych, montaż koszy pali, krycie dachu, wymiana poszycia dachu, więźby dachowe


Przeprowadziliśmy bardzo dużo prac, gdzie chwaleni jesteśmy za:

- staranność i wysoki standard wykonywanych prac
- umiejętność rozwiązywania i pokonywania problemów technicznych
- znajomość nowych technologii
- utrzymywanie porządku na budowie
- komunikatywność

Nasi klienci wybrali nas, ponieważ wiedzą, że w sposób niezawodny i terminowy spełnimy ich oczekiwania. Rozwój naszej firmy opieramy na rzetelności doświadczeniu i zaangażowaniu bysprostać zadowoleniu klienta.

Serdecznie zapraszam do współpracy.

Z poważaniem:

Tomasz Szatan (właściciel firmy)
Marki i specjalizacje
Świadczymy usługi w szerokim zakresie montażu zbrojenia,nie tylko na obiektach mieszkalnych, przemysłowych ale także użyteczności publicznej czy handlowych. Wraz z upływem czasu udoskonalamy i poszerzamy rozwiązania technologiczne, zwiększamy procesy wytwórcze by klient był zadowolony z realizacji.

Zbrojenia, montaż zbrojenia, zbrojenie terenu, uzbrajanie terenu wykonawstwo, usługi dekarskie, usługi zbrojarskie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
chrzanowski, miechowski, olkuski, oświęcimski, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Sosnowiec, zawierciański, jędrzejowski, włoszczowski

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
C
Ceo
Nie polecam, mega nie rzetelny.....Tomasz Szatan zero klasy