Centrum Dachowe FHU Dach-Projekt

Sprzedaż i montaż blachodachówek, okien dachowych i rynien

Dachy i rynny
ul. Krakowska 66, 32-340 Wolbrom małopolskie
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
(32) 611 04 93
Centrum Dachowe FHU Dach-Projekt

Informacje

Opis działalności
Centrum Dachowe Dach-Projekt to firma, której właścicielem jest Tomasz Książek. Przedsiębiorstwo z Wolbrumia, w województwie małopolskim od 2007 roku zajmuje się handlem i usługami związanymi z pokryciami dachowymi.
Produkty i usługi
Wytrzymałe, estetyczne i konkurencyjne cenowo pokrycia dachowe to podstawa oferty Centrum Dachowego Dach-Projekt. Przedsiębiorstwo prowadzi sprzedaż materiałów pochodzących od renomowanych producentów z Polski, Niemiec, Szwecji i innych państw Unii Europejskiej. Klienci mogą skorzystać z fachowych porad i zlecić montaż zakupionych elementów, w tym blach, okien i systemów rynnowych. Oferta handlowa obejmuje m.in. blachodachówki, blachy trapezowe, panele dachowe i gonty blaszane. Ponadto w składzie sprzedawane są:
-okna dachowe,
-rynny PCV,
-rynny stalowe,
-obróbki blacharskie,
-parapety,
-akcesoria montażowe.

Wśród obróbek blacharskich znajdują się gąsiory, pasy nad i podrynnowe oraz śniegołapy, a pośród akcesoriów wkręty, folie i uszczelnienia. Dostępne parapety to elementy zewnętrzne ze stali i aluminium i wewnętrzne z tworzyw sztucznych.

Oferta przygotowana przez firmę Dach-Projekt jest rozbudowana, dlatego najlepszym sposobem na jej pełne poznaniejest wejście na stronę internetową. Można również napisać maila z pytaniami albo zadzwonić.
Marki i specjalizacje
Firma sprzedaje materiały takich marek jak ThyssenKrupp, Ssab, Ruukki, Marcegaglia, Fakro, Kaczmarek, Kanion, Gunebo, Infoglobal, Soudal i wielu innych.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Kraków, miechowski, olkuski, zawierciański

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
C
Cyklopp345
Polecam usługi Dach-Projekt. Na dekarstwie znają się doskonale, więc można im zlecić montaż blachodachówek, rynien i okien dachowych. Każde zadanie wykonują dokładnie, co sam sprawdziłem.
D
Dawid
Dach-Projekt to firma, której można zaufać. Ja w zeszłym roku zamówiłem u nich blachodachówkę i jednocześnie zleciłem jej ułożenie. Zatrudniają doświadczonych dekarzy, więc nie mieli problemu z wykonaniem zlecenia. Uwinęli się szybko, a koszt nie był wysoki.