Centrum Dachowe FHU Dach-Projekt

Sprzedaż blachodachówek i montaż pokryć dachowych

Dachy i usługi dekarskie
ul. Krakowska 66, 32-340 Wolbrom małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(32) 611 04 93
Centrum Dachowe FHU Dach-Projekt

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Tom-Dach znajduje się w Wolbromiu, w województwie małopolskim. Jest to Centrum Dachowe założone w 2007 roku. Zajmuje się sprzedażą pokryć dachowych i usługami dekarskimi. Jego właścicielem jest Tomasz Książek.
Produkty i usługi
Dach powinien być odporny i estetyczny. By osiągnąć taki efekt, najlepiej skontaktować się z firmą Dach-Projekt, która sprzedaje pokrycia dachowe oraz zajmuje się ich układaniem. Zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia, w tym dotrzymywanie terminów, pomoc przy wyborze materiałów i konkurencyjne ceny. Podstawą firmowej oferty jest sprzedaż blaszanych pokryć dachowych, które pochodzą od niemieckich, szwedzkich, fińskich, włoskich i wielu innych producentów. Oferta w tym zakresie obejmuje:
-blachodachówki,
-blachy trapezowe,
-gonty blaszane,
-panele dachowe.

Dostarczane są też obróbki blacharskie, np. gąsiory, śniegołapy i pasy nadrynnowe oraz rynny wykonane z PCV lub stali. Dostępne są również okna dachowe, parapety i akcesoria montażowe. Wśród tych ostatnich znajdują się wkręty, uszczelki, folie dachowe i taśmy kalenicowe.

Dach-Projekt poza układaniem wymienionych pokryć dachowych montuje też rynny, podbitki i okna dachowe.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o działalności prowadzonej przez Dach-Projekt. Więcej o usługach i sprzedawanych materiałach przeczytają Państwo na stronie internetowej. Kontakt z firmą można nawiązać telefonicznie albo mailowo.
Marki i specjalizacje
Firma sprzedaje materiały takich marek jak ThyssenKrupp, Ssab, Ruukki, Marcegaglia, Fakro, Kaczmarek, Kanion, Gunebo, Infoglobal, Soudal i wielu innych.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Kraków, miechowski, olkuski, zawierciański

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń