F.U.H. ARTECH

Instalacje i urządzenia energetyczne
ul. Lipowa 3, 32-340 Wolbrom małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(32) 646 36 95
F.U.H. ARTECH

Informacje

Opis działalności
Specjalizujemy się w świadczeniu usług elektroenergetycznych. Analizujemy i poprawiamy jakość energii elektrycznej oraz dokładnie monitorujemy jej zużycie. Tworzymy zespól specjalistów działających w dwóch obszarów: elektroenergetyka i energoelektronika. Wykonyujemy pomiay i analizy jakość energii elektrycznej, w tym również energii wytwarzanej przez OZE, farmy wiatrowe i źródła fotowoltaiczne PV.
Produkty i usługi
Do naszych obowiązków należy analiza stanu obciążenia sieci w czasie rzeczywistym oraz problemów związanych z niezawodnością zasilania. Dodatkowo zapewniamy pomoc w doborze i serwisie baterii kompensacji mocy biernej, a także doborze filtrów wyższych harmonicznych.
działamy też w obszarach kompensacja mocy biernej indukcyjnej i pojemnościowej, redukcja zakłóceń i odkształceń sieciowych poprzez filtry wyższych harmonicznych oraz stały monitoring parametrów sieci oraz zużycia energii elektrycznej.

Prace rozpoczynamy od przeprowadzenia audytu sieci elektrycznej i wykonania pomiarów jakość energii elektrycznej. Nasza oferta obejmuje diagnostykę obejmującą analizę takich parametrów, jak:

* napięcie
* częstotliwość
* natężenie prądu
* zużycie energii
* emisja EMC,
* profil mocy wraz z mocą odkształconą, harmoniczne, supraharmoniczne
* współczynniki PF i cos ?,
* emisji CO2.

Jesteśmy w stanie precyzyjnie określić problemy sieci zasilającej, co pozwala nam skutecznie obniżyć koszty zużycia.

Dodatkowo zajmujemy się kompensacją mocy biernej w układach nieodkształconych bezharmonicznych napięcia i prądu oraz układach odkształconych harmonicznymi napięcia i prądu. Ponadtosprzedajemy przyrządy do pomiaru jakości energii w tym m.in trójfazowych i jednofazowych analizatorów jakości energii w klasie A, takich producentów jak FLUKE i Power Standards Lab z USA. Analizator zdarzeń w zasilaniu: PQube 3
Oferta firmy Artech obejmuje także usługi w zakresie monitoringu parametrów sieci zasilającej z transmisją danych oraz monitoringiem i rejestracją parametrów pracy urządzeń elektroenergetycznych stosowanych w procesach technologicznych. Ponadto nadzorujemy urządzenia elektroenergetyczne i energoelektroniczne, a także zasilania układów sterowania wind. Zasilanie nadzorujemy też w centralach telekomunikacyjnych bądź centrach danych.

Gwarantujemy korzystne warunki współpracy.

Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Kraków, olkuski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń