DACH-BUD Firma usługowo-handlowa Paweł Motłoch

Zrealizujemy nawet najbardziej wymagające prace dekarskie

Dachy i usługi dekarskie
ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 57A/116, 32-340 Wolbrom małopolskie
Poniedziałek Otwarte całą dobę
Wtorek Otwarte całą dobę
Środa Otwarte całą dobę
Czwartek Otwarte całą dobę
Piątek Otwarte całą dobę
Sobota Otwarte całą dobę
Niedziela Otwarte całą dobę
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
604 418 705
502588280
p.motloch@wp.pl
DACH-BUD Firma usługowo-handlowa Paweł Motłoch

Informacje

Opis działalności
Dach-Bud to sprawdzony wykonawca usług i prac dekarskich. W branży posiadamy niemal dekadę doświadczenia, w trakcie którego zrealizowaliśmy zlecenia zgodnie z oczekiwaniami nawet najbardziej wymagających Klientów. Nasza siedziba mieści się w Wolbromie, na terenie województwa małopolskiego. Właścicielem jest Paweł Motłoch. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.
Produkty i usługi
Nasze przedsiębiorstwo usługowo-handlowe Dach-Bud kieruje swoją ofertę do Klientów na terenie całego kraju. Jesteśmy profesjonalistami, dla których sukces oznacza uzyskanie zadowolenia Klienta.

Zależy nam, aby nasze usługi przyczyniły się do zaspokojenia waszych potrzeb. W tym celu z chęcią omawiamy szczegóły zleceń, wysłuchujemy pomysłów i oczekiwań naszych Klientów a na ich podstawie dobieramy najlepsze pod względem technicznym i ekonomicznym rozwiązania.

Do naszych specjalności należy termoizolacja jak również hydroizolacjach dachów płaskich przemysłowych. Prace wykonujemy przy użyciu papy termozgrzewalnej lub membrany PCV.

Na prośbę Klienta jesteśmy także w stanie dokonać wymiany całego pokrycia włącznie z wymianą blachy. Problemu nie stanowi dla nas stan techniczny oraz wiek obiektu. Wykonujemy pokrycia dachowe zarówno obiektów nowych, jak i remontowanych w technologii termoizolacji tj. wełna mineralna, styropian itp.

Oferujemy także:
- wykonywanie pokryć dachowych w technologiach membran PCV,
- wykonywanie pokryć dachowych w technologiach pap - termozgrzewalnych,
- wykonywanie pokryć dachowych w technologiach blacharskich (tj. - montaż blachy, obróbek, rynien, systemów odwodnień),
- naprawa i remonty pokryć,
- nadzór inżynierski nad prowadzonymi robotami budowlanymi

Nasi pracownicy to zawodowcy, dla których nie ma zadań zbyt trudnych. Jesteśmy w stanie odpowiedzieć na nawet najbardziej wyczerpujące pytania. Dodatkowo każde z wykonanych przez nas zleceń obejmujemy serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Gwarantujemy korzystne ceny, fachowe doradztwo oraz atrakcyjne warunki umowy. Prace ukończymy zgodnie z wyznaczonym terminem.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Dach-Bud!

Marki i specjalizacje
Pokrycia dachowe, wykonywanie pokryć dachowych, naprawa i remonty pokryć, montaż blachy, obróbek, rynien, systemów odwodnień, nadzór inżynierski nad robotami budowlanymi, odśnieżanie dachów, hydroizolacja dachów płaskich przemysłowych.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń