Unitech

Serwis wózków widłowych, części do wózków widłowych. Zapraszamy do współpracy!

Wózki widłowe
os. Skalska 1/7, 32-340 Wolbrom małopolskie
Poniedziałek Otwarte całą dobę
Wtorek Otwarte całą dobę
Środa Otwarte całą dobę
Czwartek Otwarte całą dobę
Piątek Otwarte całą dobę
Sobota Otwarte całą dobę
Niedziela Otwarte całą dobę
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Unitech

Informacje

Opis działalności
W Unitech zajmujemy się świadczeniem szerokiego zakresu usług związanych z serwisowaniem, remontami i naprawami wózków widłowych spalinowych, elektrycznych oraz platformowych już od 1992 roku. Nasza siedziba znajduje się w Wolbromie na terenie województwa małopolskiego, a założycielem jest Mariusz Kozieł. Zapraszamy do kontaktu.
Produkty i usługi
W Unitech działamy prężnie na polskim rynku już od niemal trzech dekad. Nasza działalność skupia się przede wszystkim na terenie województw małopolskiego i śląskiego. Zajmujemy się świadczeniem usług związanych z serwisowaniem, remontami oraz naprawą wózków widłowych spalinowych, elektrycznych, a także platformowych. Prowadzimy również sprzedaż różnego rodzaju wózków widłowych.

Poprzez wieloletnie szlifowanie już posiadanych umiejętności, zdobywanie nowych technik oraz systematyczną aktualizację naszego asortymentu sprzętowego byliśmy w stanie znacznie poszerzyć zakres naszych usług. Obecnie nasza oferta obejmuje takie usługi jak między innymi:

- naprawa i serwis silników w wózkach,
- naprawa i serwis skrzyń biegów w wózkach,
- naprawa i serwis układów hamulcowych wózków,
- naprawa i serwis mechanizmów podnoszenia w wózkach,
- naprawa i serwis elementów instalacji elektrycznej w wózkach,
- naprawa i serwis elementów LPG w wózkach.

Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i również przede wszystkim wszelkiego rodzaju przedsiębiorstwa, które znajdą potrzebę w używaniu wózków widłowych.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej strony internetowej w celu zapoznania się ze szczegółami oferty. W razie jakichkolwiek pytań można też do nas śmiało dzwonić - z chęcią na nie odpowiemy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie, śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe