"Droma" Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Majda Urszula w Panoramie Firm

"Droma" Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Majda Urszula

Najlepsze jakościowo wyroby gumowe.

ul. Wiejska 33
32-340 Wolbrom, woj. małopolskie
 1. poniedziałek:
  08:00 - 16:00
 2. wtorek:
  08:00 - 16:00
 3. środa:
  08:00 - 16:00
 4. czwartek:
  08:00 - 16:00
 5. piątek:
  08:00 - 16:00
 6. sobota:
  zamknięte
 7. niedziela:
  zamknięte
Informacje

Opis działalności

Zajmujemy się produkcją i sprzedażą wyrobów gumowych. najlepsze jakościowo wyroby i świadczymy usługi dostosowane do ich potrzeb. Wierzymy, że dzięki naszej pracy jesteśmy w stanie rzetelnie i solidnie zaspokoić wymagania i zapotrzebowania klientów.

Marki i specjalizacje

Taśmy przenośnikowe (sprzedaż, łączenie, regeneracja), łączenie (mechaniczne, klejone na zimno, wulkanizacja na gorąco), zgarniacze, fartuchy, gumowanie bębnów napędowych, produkcja uszczelnień gumowych, wyroby gumowe (typowe i nietypowe)
inne wyroby gumowe wg zapotrzebowania odbiorcy.

Produkty i usługi

OFEROWANE WYROBY:

taśmy transporterowe do przenośników taśmowych - zastosowane w przemyśle wydobywczym, hutniczym, koksowniczym, w elektrowniach a także w przemyśle chemicznym, budowniczym, rolniczym,
taśmy gumowe z progami o różnej wysokości i różnym rozmieszczeniu, taśmy gumowe z falbanami, zgarniacze, fartuchy gumowe na burtowania do przenośników, taśmy transporterowe tkaninowo-gumowe do oczyszczarek np. OWT-40.

USŁUGI:

sprzedaż, łączenie taśm gumowych, regeneracja

Nasza firma działa na rynku od 1998 roku. Jesteśmy firmą rodzinną. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą wyrobów gumowych. Dzięki naszym pracownikom oferujemy klientom najlepsze jakościowo wyroby i świadczymy usługi dostosowane do ich potrzeb.

Współpracujemy również z innymi firmami z naszej branży, dążąc tym samym do podnoszenia jakości wyrobów oraz do ulepszenia technologii produkcji. W związku z planowanym dalszym rozwojem firmy i umocnieniem jej pozycji na rynku stale podejmujemy nowe działania mające na celu zdobycie zaufania klientów. Wierzymy, że dzięki naszej pracy jesteśmy w stanie rzetelnie i solidnie zaspokoić wymagania i zapotrzebowania Klientów.
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(0 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Wiejska 33
32-340 Wolbrom, woj. małopolskie