"Droma" Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Majda Urszula w Panoramie Firm

"Droma" Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Majda Urszula

Najlepsze jakościowo wyroby gumowe.

ul. Wiejska 33
32-340 Wolbrom, woj. małopolskie
 1. poniedziałek:
  08:00 - 16:00
 2. wtorek:
  08:00 - 16:00
 3. środa:
  08:00 - 16:00
 4. czwartek:
  08:00 - 16:00
 5. piątek:
  08:00 - 16:00
 6. sobota:
  zamknięte
 7. niedziela:
  zamknięte
Informacje

Opis działalności

Zajmujemy się produkcją i sprzedażą wyrobów gumowych. najlepsze jakościowo wyroby i świadczymy usługi dostosowane do ich potrzeb. Wierzymy, że dzięki naszej pracy jesteśmy w stanie rzetelnie i solidnie zaspokoić wymagania i zapotrzebowania klientów.

Marki i specjalizacje

Taśmy przenośnikowe (sprzedaż, łączenie, regeneracja), łączenie (mechaniczne, klejone na zimno, wulkanizacja na gorąco), zgarniacze, fartuchy, gumowanie bębnów napędowych, produkcja uszczelnień gumowych, wyroby gumowe (typowe i nietypowe)
inne wyroby gumowe wg zapotrzebowania odbiorcy.

Produkty i usługi

OFEROWANE WYROBY:

taśmy transporterowe do przenośników taśmowych - zastosowane w przemyśle wydobywczym, hutniczym, koksowniczym, w elektrowniach a także w przemyśle chemicznym, budowniczym, rolniczym,
taśmy gumowe z progami o różnej wysokości i różnym rozmieszczeniu, taśmy gumowe z falbanami, zgarniacze, fartuchy gumowe na burtowania do przenośników, taśmy transporterowe tkaninowo-gumowe do oczyszczarek np. OWT-40.

USŁUGI:

sprzedaż, łączenie taśm gumowych,regeneracja

Nasza firma działa na rynku od 1998 roku. Jesteśmy firmą rodzinną. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą wyrobów gumowych. Dzięki naszym pracownikom oferujemy klientom najlepsze jakościowo wyroby i świadczymy usługi dostosowane do ich potrzeb.

Współpracujemy również z innymi firmami z naszej branży, dążąc tym samym do podnoszenia jakości wyrobów oraz do ulepszenia technologii produkcji. W związku z planowanym dalszym rozwojem firmy i umocnieniem jej pozycji narynku stale podejmujemy nowe działania mające na celu zdobycie zaufania klientów. Wierzymy, że dzięki naszej pracy jesteśmy w stanie rzetelnie i solidnie zaspokoić wymagania i zapotrzebowania Klientów.

Zasięg działania

Nasza firma świadczy usługi , m.in. na obszarze wymienionych miejscowości: Pszczyna, Olkusz, Sosnowiec, Kraków, Katowice, Chorzów, Miechów, Proszowice, Tychy, Mysłowice
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(0 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 
artykuły gumowe, gumowe artykuły, zgarniacze gumowe, uszczelnienia gumowe, uszczelnienia poliuretanowe, tarcze gumowe do krążników metalowych, gumowanie bębnów napędowych, bębny napędowe, bębny zwrotne, krążniki metalowe, węże gumowe wzmocnione, węże zbrojone, węże do wody, wyroby gumowe wg. zapotrzebowania, wyroby gumowe na zamówienie, serwis taśm, taśmy z progami poprzecznymi, taśmy do transportu pionowego, taśmy do transportu pod kątem, wykonawstwo linii technologicznych do transportu materiału, wyroby formowe, taśmy transporterowe

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Wiejska 33
32-340 Wolbrom, woj. małopolskie