Mirosław Mazurek Firma Radiestezyjna Poszukiwanie Wody

Skuteczny radiesteta z wieloletnim doświadczeniem na rynku.

Studnie
32-104 Gnatowice 9, woj. małopolskie
(14 opinii) napisz opinię
Mirosław Mazurek Firma Radiestezyjna Poszukiwanie Wody
32-104 Gnatowice 9, woj. małopolskie
NIP
6821110129
Telefon
Mirosław Mazurek Firma Radiestezyjna Poszukiwanie Wody

Informacje

Opis działalności firmy Mirosław Mazurek Firma Radiestezyjna Poszukiwanie Wody w Gnatowice
Nazywam się Mirosław Mazurek i zajmuję się lokalizacją studni. Na rynku działam od 1992 roku. Znaleźć mnie można w Gnatowicach, na terenie województwa małopolskiego.
Produkty i usługi
Zajmuję się zawodowo radiestezją w zakresie geotroniki – która dotyczy lokalizacji miejsc pod studnie i lokalizacji złóż mineralnych oraz radiestezyjną ochroną środowiska tj. zabezpieczenie budynków, mieszkań przed szkodliwym dla zdrowia promieniowaniem geopatycznym (żyły wodne, uskoki tektoniczne), lokalizacją miejsc pod zabudowę nowych budynków mieszkalnych, osiedli mieszkaniowych, budynków użyteczności publicznej oraz gospodarczej.

Zajmuję się także radiestezją terapeutyczną tj. indywidualnym doborem ziół i specyfików pochodzenia naturalnego.

Prowadzę działalność usługową w zakresie:

- lokalizacja miejsca pod studnie z podaniem głębokości i wydajności
- badanie i zabezpieczenie budynków przed szkodliwym dla zdrowia promieniowaniem geopatycznym (żyły wodne)
- lokalizacja i zabezpieczenie miejsca pod budowę nowego domu
- ziołolecznictwo to indywidualny dobór ziół metodami radiostezyjnymi

POSZUKIWANIE WODY
Niektórzy ludzie twierdzą, że woda pod ziemią jest wszędzie, ale niestety tak nie jest. Dlatego od najdawniejszych czasów w tym celu wykorzystywano właściwości radiestezyjne niektórych ludzi (nie wszyscy je posiadają). Podczas wieloletniej pracy w zawodzie spotkałem dużo ludzi, dla których metody pracy radiestety są niepojęte, a zarazem fascynujące. Od 1992 roku mam na swoim koncie około 2200 studni z pełną dokumentacją. Szukałem wody dla osiedli mieszkaniowych, studni zbiorczych i dla osób prywatnych. Znajduję wodę na różnym terenie często w obszarach wysoko położonych.

Szukam wody podając:
- wydajność w litrach na godzinę lub dobę
- głębokość w metrach

Współpracuję z różnymi firmami wiertniczymi.
Jeżeli chodzi o moją wiarygodność wynosi 98%, chociaż te 2% to nie do końca musi być moją nieskutecznością, ponieważ zależy to też od solidności firmy wiertniczej, która wykonuje usługę.

Ponadto zapraszamy do sklepu zielarskiego w Krakowie przy ul. Szlak 22.
Zasięg działania
Firma Mirosław Mazurek Firma Radiestezyjna Poszukiwanie Wody z lokalizacji: Gnatowice świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, małopolskie, opolskie, podkarpackie, śląskie, świętokrzyskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(14 opinii) napisz opinię
J
Jan
Polecam Pana Mirosława przyjechał z córką na działkę bardzo mili ludzie wytyczył miejsce gdzie miała być woda na głębokości 51m przy odwiercie okazało się że na 47m była żyla wodna trafienie bardzo dobre . Wspomnę że inny fachowiec powiedział że tam nie ma wody niestety . Dziś korzystam ze studni i nie mam zastrzeżeń.
W
Wojtek
A u mnie pan Mirek nie znalazł. Gorzej - znalazł ale wody tam nie było. Zwrócił pieniądze za szukanie (500) zostawiając sobie koszty dojazdu (150). To jednak niewiele zmienia bo pomyłka pana Mirka kosztuje tyle co odwiert nietrafionej studni (8 000). Wiertnik wiercił pomimo iłów, aż do głębokości podanej przez pana Mirka. Tak to działa.....
B
Baltazar
Polecam tych specjalistów od studni. Są dobrze przygotowani do pracy.
F
Franek
Wiem, że to był dobry wybór. Nie można doszukać się niedociągnięć przy szukaniu wody pod studnię.
R
Rebeka
Mam dobre wspomnienia związane ze współpracą z nimi. Widać, że lokalizacja studni sprawia im frajdę. A je teraz cieszę się ładną studnią w ogrodzie.
E
Elwira
Świetna jest ta firma. Nie można mieć do niej zastrzeżeń. Widać, że to porządni specjaliści, którzy znają się na rzeczy. Według mnie to rewelacja.
J
Joanna
Wyrazy uznania dla Pana Mazurka. Studnia wykopana we wskazanym miejscu I wody pod dostatkiem. Polecamy
J
Joanna
Wyrazy uznania dla Pana Mazurka. Studnia wykopana we wskazanym miejscu I wody pod dostatkiem. Polecamy
M
Marta
Fachowo wskazana lokalizacja studni. Warto skorzystać z umiejętności pana Mirosława.
K
Kazik
Woda znaleziona dokładnie w tym miejscu w którym wskazał ją radiesteta. Bardzo dużo dzięki temu zaoszczędziłem na poszukiwaniach hydrologicznych.
U
Ula
Pan Mirosław dobrał dla mnie właściwe zioła, a kuracja znacznie mi pomaga na problemy zdrowotne. Serdecznie polecam, radiesteta z prawdziwego zdarzenia.
Ł
Łukasz
Kiedyś byłbym sceptyczny, ale po trzykrotnym znalezieniu wody i miejsca na studnię podczas budowy (mam firmę budowlaną) zdecydowanie nabrałem pewności, że to działa. Świetnie i szybko wykonana usługa. Szczerze polecam.
S
Sabina
Korzystałam z pomocy pana Mirosława podczas stawiania domu. Bardzo dobry radiesteta, z dużą znajomością tematu. Jestem zadowolona z usługi.
M
Migluk
Woda znaleziona przy pierwszym podejściu i to w miejscu, w którym zupełnie bym się jej nie spodziewał. Dziękuję i polecam.