Firma Handlowa Chemirol Kokosiński Spółka Jawna

Oferujemy pomoc w zaopatrzeniu w artykuły niezbędne do produkcji rolniczej.

Artykuły rolnicze
32-100 Piekary 27 małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(12) 386 67 57
Adres korespondencyjny
32-100 Piekary 27 małopolskie

Informacje

O nas
Firma Handlowa "Chemirol" Piekary działa od 1994 roku, a więc od 17 lat pomagamy w zaopatrzeniu Państwa gospodarstw oraz podmiotów gospodarczych w artykuły niezbędne do nowoczesnej produkcji rolnej i warzywniczej.Jesteśmy elastyczni w kontaktach z klientami i otwarci na współpracę z wieloma podmiotami.
To u nas klient jest najważniejszy!!!
Zapraszamy do współpracy.
Opis działalności
Kompleksowe zaopatrzenie gospodarstw oraz podmiotów gospodarczych w artykuły niezbędne do produkcji rolnej i warzywniczej. Oferujemy Państwu preparaty stosowane w agrotechnice zbóż oraz kukurydzy, rzepaku, buraków i warzyw większości znanych na Polskim rynku firm chemicznych i nawozowych.
Produkty i usługi
Zajmujemy się doradztwem oraz dostarczaniem dla producentów z naszego i nie tylko naszego regionu, całego dostępnego asortymentu chemii rolnej, nawozów i materiału siewnego.

Posiadając własny tabor transportowy i wiele zaprzyjaźnionych firm przewozowych możemy zaangażować się w handel towarami masowymi oraz skup płodów rolnych.

Od wielu lat z sukcesem zaopatrujemy również sklepy ogrodnicze we wszelkie materiały szkółkarskie, hobbystyczne i ogrodowe. Możliwości spedycyjne i magazynowe pozwoliły nam również rozwinąć działalność o branżę materiałów opałowych.

Wraz z rozwojem nowych technologii w rolnictwie staramy się organizować szkolenia oraz tworzyć poletka pokazowe i doświadczalne aby nasi klienci mogli naocznie przekonać się o działaniu sprzedawanych przez nas produktów.

Środki ochrony roślin, nawozy, opryski, nasiona, zboża, płody rolne, skup płodów rolnych, rzepak, kukurydza, materiał siewny, Syngenta, Basf, Dupont, Bayer, Yara, AGRIMPEX, R.A.G.T, MAISADOUR, FOLIA, WORKI POLIPROPYLENOWE, OPAŁ, PASZE, WĘGIEL, TRANSPORT KRAJOWY 24H, PSZENICA, WORKI RASZLOWE, FN AGRO, PIONEER, HBP KRAKÓW, SCOTTS AGROLEAF, INTERMAG, NAWOZY DOLISTNE, HUWA-SAN, VITERA, CAUSSADE, HOLLAS
Marki i specjalizacje
Jesteśmy dystrybutorami tak znanych na rynku marek jak Bayer Crop
Science, Dupont, Scotts, R.A.G.T., IncoVeritas, Yara, Agrimpex, Lenko. W ofercie naszej nie brakuje również produktów pozostałych firm związanych z profesjonalną produkcją roślinną, takich jak Basf, Dow Agro, Syngenta, Monsanto, KWS, Pionier, Arysta, Sumi Agro, Makhteshim, Organika Jaworznoi wiele innych
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń