Firma Handlowa Chemirol Kokosiński Spółka Jawna

Prowadzimy sprzedaż hurtową nawozów

Artykuły rolnicze
32-100 Piekary 27 małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(12) 386 67 57
Adres korespondencyjny
32-100 Piekary 27 małopolskie

Informacje

Opis działalności
Firma Chemirol znajdująca się w Płotach, w powiecie gryfickim, w województwie zachodniopomorskim od 1994 roku zaopatruje Klientów w wysokiej jakości materiał siewny. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Daniel Lewandowski.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w zaopatrywaniu rolników w wysokiej jakości produkty potrzebne do uprawy roślin i zbóż. Mimo że jesteśmy firmą z tradycją, wciąż się rozwijamy, aby jak najlepiej dbać o Państwa rośliny. Staramy się cały czas poszerzać swoją ofertę.

W skład naszej oferty wchodzą między innymi:

- nawozy,
- środki ochrony roślin,
- nasiona,
- pasze,
- skup zbóż.

Wybór naszych produktów do ochrony roślin to doskonałe rozwiązanie w zakresie skutecznej i bezpiecznej ochrony, natomiast kwalifikowany materiał siewny pozwala na gwarancję udanych zbiorów. Prowadzimy również obrót rzepakiem, zbożami, kukurydzą w ramach umów kontraktacyjnych i umów handlowych.

Uzupełnienie naszej ofertystanowi wysokiej jakości opał oraz akcesoria do hobbystycznej, oraz profesjonalnej uprawy roślin.

Dzięki tak długiej obecności umocniliśmy swoją pozycję, zdobyliśmy zaufanie Klientów, którzy współpracują z nami do tej pory. Wiedza i umiejętności pomagają nam w doradzaniu państwu najlepszych produktów, w zależności od potrzeb i oczekiwań.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Chemirol z Płot.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi na terenie całego kraju, m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń