Centrum Usług Motoryzacyjnych s.c. Roman Machnik, Janusz Nowak

Przeglądy rejestracyjne, odgrzybianie klimatyzacji oraz geometria kół.

Stacje obsługi i warsztaty samochodowe
ul. Brodzińskiego 30, 32-100 Proszowice małopolskie
Poniedziałek 07:00 - 20:00
Wtorek 07:00 - 20:00
Środa 07:00 - 20:00
Czwartek 07:00 - 20:00
Piątek 07:00 - 20:00
Sobota 08:00 - 15:00
Niedziela Zamknięte
(6 opinii) napisz opinię
Centrum Usług Motoryzacyjnych s.c. Roman Machnik, Janusz Nowak
ul. Brodzińskiego 30, 32-100 Proszowice małopolskie
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
123862020
cum@vp.pl
Centrum Usług Motoryzacyjnych s.c. Roman Machnik, Janusz Nowak

Informacje

Opis działalności firmy Centrum Usług Motoryzacyjnych s.c. Roman Machnik, Janusz Nowak w Proszowice
Centrum Usług Motoryzacyjnych ma swoją siedzibę w Proszowicach, na terenie województwa małopolskiego . Właścicielami firmy są Roman Machnik oraz Janusz Nowak. Prowadzimy naszą działalność od 2007 roku.
Produkty i usługi
CUM Centrum Usług Motoryzacyjnych s.c. od wielu lat działa w branży samochodowej i motoryzacyjnej. Firma świadczy kompleksowe usługi związane z mechaniką pojazdową. Wykonuje też przeglądy rejestracyjne. Świadczone usługi, dzięki doświadczeniu oraz wysokim kwalifikacjom zawodowym pracowników, są wysokiej jakości. Przekłada się to na zadowolenie klientów, którzy mieli okazję współpracować z CUM.

W zakres działalności firmy wchodzą szeroko pojęte usługi motoryzacyjne, w tym naprawy mechaniczne dokonywane po dokładnej diagnostyce awarii lub usterki. Firma dysponuje nowoczesnym, specjalistycznym sprzętem, dzięki któremu możliwe jest wykonanie diagnostyki komputerowej. W ten sposób sam proces rozpoznania problemu oraz jego naprawy jest znacznie bardziej efektywny. Dzięki takim rozwiązaniom klient oszczędza nie tylko czas, ale także pieniądze.

Centrum Usług Motoryzacyjnych Proszowice prowadzi również specjalistyczną diagnostykę oraz prace w zakresie klimatyzacji samochodowej, między innymi jej dokładne czyszczenie oraz odgrzybianie. Wykonujemy badania techniczne pojazdów, takich jak: - motocykle,
- samochody osobowe,
- samochody zasilane gazem,
- ciągniki rolnicze,
- pojazdy skierowane na badania przez organ kontroli ruchu drogowego lub starostę.

W ofercie jest również serwis instalacji gazowych czy geometria kół.

CUM Centrum Usług Motoryzacyjnych Proszowice przykłada bardzo dużą wagę do jakości świadczonych usług. Profesjonalne podejście do powierzonych zadań, ich solidne i terminowe wykonywanie to cechy wyróżniające to przedsiębiorstwo. W firmie zatrudnieni są wyłącznie wysoko wykwalifikowani pracownicy, którzy nieustannie poszerzają swoje umiejętności na kursach i szkoleniach zawodowych. Wpływa to z pewnością na efektywność ich pracy. Profesjonalni diagności służą radą i pomocą w razie jakichkolwiek wątpliwości.

Dla stałych klientów firma przewidziała atrakcyjne promocje.
Zasięg działania
Firma Centrum Usług Motoryzacyjnych s.c. Roman Machnik, Janusz Nowak z Proszowice świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie, świętokrzyskie

Opinie

(6 opinii) napisz opinię
Q
Qizua
Przeprowadzałem u nich badania techniczne po sprowadzeniu auta z zagranicy. Zrobili na mnie pozytywne wrażenie profesjonalnym podejściem do sprawy. Warto skorzystać z ich usług.
M
Maks
Wykonali serwis mojej instalacji gazowej. Wcześniej był z nią spory problem, po naprawie działa, jak nowa. Porządni mechanicy.
M
Magda
Rzetelna jakość usług, wszystko wykonane praktycznie od ręki. Polecam.
M
Maciej
Warsztat solidnie wyposażony, naprawa auta zrobiona bardzo szybko i porządnie. Jestem zadowolony w stu procentach z usługi.
K
kris1967
Regularnie robię u nich przeglądy, bo zawsze mogę liczyć na fachową obsługę. Rzetelni mechanicy i ogólnie jakość przeglądów bez zarzutu.
Ł
Łukasz
Sprawnie wykonany przegląd rejestracyjny. Wszystko profesjonalnie i szybko wykonane. Polecam, konkretna firma.