Pro-Geo Usługi Geodezyjne Wilk Andrzej

Geodezyjna obsługa budowy

Geodezja
ul. Jana III Sobieskiego 36, 32-100 Proszowice małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Pro-Geo Usługi Geodezyjne Wilk Andrzej
ul. Jana III Sobieskiego 36, 32-100 Proszowice małopolskie
Telefon
Pro-Geo Usługi Geodezyjne Wilk Andrzej

Informacje

Opis działalności firmy Pro-Geo Usługi Geodezyjne Wilk Andrzej w Proszowice
Firmę Pro-Geo, prowadzoną przez Andrzeja Wilka, znajdą Państwo w Proszowicach. Działamy od 2001 roku, oferując usługi geodezyjne w szerokim zakresie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Zajmujemy się pomiarami geodezyjnymi oraz sporządzaniem dokumentacji geodezyjnej do celów prawnych. Ofertę kierujemy do firm, jednostek administracji samorządowej oraz klientów indywidualnych. W przypadku współpracy z urzędami miast bądź gmin najczęściej oddajemy dokumentację do zmian w ewidencji gruntów i budynków. Precyzyjnie i sprawnie realizujemy geodezyjne pomiary sytuacyjne i wysokościowe, W tyn zakresie oferujemy Państwu:
- pomiary uzupełniające,
- mapy do celów projektowych,
- inwentaryzacje powykonawcze budynków i przyłączy wod-kan, gazowych czy elektrycznych,
- cyfrowe opracowania kartograficzne.

W ramach prac realizacyjnych zapewniamy geodezyjną obsługę budownictwa ogólnego, tyczenie budynków, budowli i układów drogowych oraz uzbrojenia podziemnego, a także pomiary odkształceń i przemieszczeń oraz pionowości obiektów.

Ponadto oferujemy wznowienia i rozgraniczenia nieruchomości, sporządzanie map do celów prawnych, obsługę prawną nieruchomości, podziały nieruchomości oraz wykazy synchronizacyjne.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Pro-Geo w Proszowicach.
Zasięg działania
Firma Pro-Geo Usługi Geodezyjne Wilk Andrzej z lokalizacji: Proszowice świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kazimierski, krakowski, miechowski, proszowicki

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
P
Piotr
Bardzo dobra firma, jesli miałbym kogoś polecić to tylko Pana Andrzeja Wilka, który to co robi robi dobrze, jest świetnym fachowcem io bardzo kompetentny również w sprawach prawnych. Przy kolejnych pracach można negocjowac ceny. Bardzo dobra firma.
J
Janusz
Bardzo kompetentny człowiek, zna się na swojej pracy a dodatkowo udziela cennych rad. Wykształcony, mądry, godny zaufania.
K
Krystyna
Konkretna, sprawna i godna zaufania firma. Miła obsługa i bardzo serdeczny człowiek. Nie wygórowane ceny! Szczerze POLECAM
K
Krystyna
Konkretna, sprawna i godna zaufania firma. Miła obsługa i bardzo serdeczny człowiek. Nie wygórowane ceny! Firmę można szczerze polecić!

Słowa kluczowe

mapy,