Wyroby z Drewna Tartacznictwo Kasper Lurka

Stelaże drewniane wysokiej jakości

Stolarze
34-220 Żarnówka 349 małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Wyroby z Drewna Tartacznictwo Kasper Lurka

Informacje

Opis działalności
Nasza firma zajmuje się wyrobami z drewna oraz produkcją stelaży drewnianych. Działamy od 2015 roku w Żarnówce, na terenie województwa małopolskiego. Właścicielem firmy jest Kasper Lurka.
Produkty i usługi
Działamy jako producent stelaży drewnianych prostych do łóżek, wykonujemy je z drewna świerkowego, bukowego i sosnowego. Współpracujemy tylko z klientami hurtowymi, realizujemy zamówienia od 50 szt z odbiorem osobistym lub z wysyłką na paletach. Wykonujemy stelaże proste w standardowych wymiarach, jak i również pod zamówienie klienta.

Jesteśmy profesjonalistami. Zdajemy sobie sprawę, jak wielkie znaczenie ma precyzja i dokładność wykonania naszych stelaży. Nasze wciąż pogłębiane doświadczenie połączone z nieustannie podnoszonymi kompetencjami dają nam prawo, by zagwarantować Państwu najwyższą jakość wykonywanych usług.

Jako producent stelaży obsługujemy klientów z całego kraju.

Oferujemy stelaże wykonane z listew świerkowych o wymiarach szer. 60 mm i grubości 19 mm. W naszej ofercie znajdują się też stelaże o różnej długości i ilości listew. Stelaże gotowe połączone wytrzymałą i elastyczną tasiemką rolowane z listew świerkowych, listwy luzem do samodzielnego montażu, stelaże w formie ramki z drewna bukowego do łóżeczek dziecięcych.

Proponujemy także listwy świerkowe o rozmiarach szer. 70mm grubość 19mm oraz szer.43mm grubość19mm. Na indywidualne zlecenie wykonamy również inne elementy stelaży meblowych z drewna świerkowego i bukowego.

Ponadto dodatkową propozycją dla naszego Klienta jest również produkcja boazerii drewnianej. W przypadku boazerii obsługujemy klienta indywidualnego

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń