Mateusz Stypuła Ms Home

Budowa domów szkieletowych

Stolarze
34-220 Żarnówka 362 małopolskie
(1 opinia) napisz opinię
Mateusz Stypuła Ms Home

Informacje

Opis działalności
MS Home to firma działająca w branży budowlanej. Właścicielem działalności, która działa na rynku od 2019 roku, jest Mateusz Stypuła. Siedziba działalności zlokalizowana jest w Żarnówce, na terenie województwa małopolskiego.
Produkty i usługi
Domy szkieletowe cieszą się coraz większą popularnością wśród Klientów w Polsce. Mają one wiele zalet, które sprawiają, że Klienci częściej rezygnują z tradycyjnej technologii na rzecz kanadyjskiej. Firma MS Home proponuje swoim Klientom produkty dopracowane w wielu detalach.

W ofercie firmy MS Home znajdą Państwo między innymi:

- domy szkieletowe,
- domy letniskowe,
- altany, wiaty, pergole i tarasy,
- obiekty małej architektury,
- wykończenie wnętrz.

Firma MS Home ceni sobie przede wszystkim jakość oraz zachowanie dogodnych terminów realizacji zamówień. Realizowane przez firmę projekty cechuje oszczędność pieniędzy, o wiele krótszy czas budowy, który nie przekracza 3 miesięcy, energooszczędność, o wiele prostsze remonty, a także wyłącznie materiały najlepszej jakości, co odzwierciedla się na żywotności budynku.

MS Home oferuje również wykonanie indywidualnych projektów Klientów. Każdy będąc dzieckiem, marzył o domku na drzewie, teraz jest to możliwe! Firma MS Home uwielbia wyzwania i służymy pomocą w każdym aspekcie. Wykonywane są domki na drzewie, bazy i zamki dla dzieci, młyny oraz wiele innych.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z firmą MS Home w Żarnówce.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
małopolskie, śląskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
F
Franek
Wszystko jest dokładnie tak, jak to zaplanowałem. Dziękuję MS Home za wybudowane mojego nowego domu!