Babia Góra Weronika Chrząszcz

Komfortowe noclegi w górach.

Hotele
34-222 Zawoja 1612 małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
698 780 093
Adres korespondencyjny
34-222 Zawoja 1612 małopolskie

Informacje

Opis działalności
Siedziba ośrodka Babia Góra znajduje się w Zawoi, na terenie województwa małopolskiego. Specjalizujemy się w wynajmie apartamentów. Działalność w branży rozpoczęliśmy w 2019 roku, od początku świadcząc usługi na wysokim poziomie. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Weronika Chrząszcz.
Produkty i usługi
W naszej ofercie można znaleźć wynajem komfortowych pokojów. Możemy Państwu zaproponować również nowocześnie wyposażone apartamenty. Nasze pokoje znajdują się blisko centrum oraz stoku narciarskiego. Oferta naszego ośrodka Babia Góra skierowana jest do turystów, rodzin z dziećmi oraz przedsiębiorstw.

Do zakresu świadczonych przez nas usług należy organizacja wyjazdów integracyjnych oraz pracowniczych. Podejmiemy się również organizacji imprez okolicznościowych, takich jak wesele, komunie, chrzciny czy urodziny. Nasza oferta obejmuje również organizacja bankietów czy zjazdów absolwentów. Dysponujemy także salą konferencyjną wyposażoną w sprzęt komputerowy oraz rzutnik. Uzupełnieniem oferty są smaczne śniadania i obiady.

Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania naszych Gości. Służymy pomocą w kwestii wyboru tras oraz stoków narciarskich. Mogą Państwo liczyć na rzetelną i profesjonalną obsługę. Dla stałych Gości przygotowaliśmy atrakcyjne zniżki i rabaty cenowe.

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do ośrodka Babia Góra.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń