Bud-Wiert

Zakładamy nierdzewne wkłady kominowe

Kominy
ul. Zacisze 12, 33-131 Łęg Tarnowski małopolskie
(5 opinii) napisz opinię
Bud-Wiert

Informacje

Opis działalności
Firmę Bud-Wiert założyliśmy ponad piętnaście lat temu. Właścicielem jest Dawid Białas, a nasza siedziba mieści się w Łęgu Tarnowskim, na terenie województwa małopolskiego. Posiadamy cenne doświadczenie, które pozwala nam na rozwój działalności i dostosowanie oferty do najbardziej wymagających Klientów.
Produkty i usługi
Wykonujemy usługi w zakresie naprawy kominów oraz diamentowej techniki wiercenia w betonie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, co pozwala na dokładne wykonywanie naszych zadań oraz ich wysoką jakość. Działamy na zlecenie Klientów indywidualnych, ale także firm, obiektów czy instytucji.

Nasza oferta to na przykład:
- otwory dla instalacji sanitarnych,
- otwory technologiczne,
- otwory dla instalacji kominowych,
- pobieranie próbek,
- otwory dla instalacji elektrycznych,
- otwory do montażu kotew.

Specjalizujemy się także w rozwiercaniu przewodów kominowych dowolną techniką, jak między innymi łańcuszkowo, diamentowo od dołu oraz wiertnicą od góry. Posiadamy sporą wiedzę z zakresu budownictwa i przewodów kominowych, co sprawia, że możemy wykonywać nasze zadania z największą możliwą dokładnością.

Nowoczesne sposoby wiercenia w betonie pozwalają nam szanować czas inwestora i wykonać niemalże każde zlecenie powiązane z przewiertem mieszkania, budynku, wiaduktu czy też mostu. Kadra pracownicza firmy to odpowiednio wykwalifikowane osoby, które korzystają ze specjalistycznych narzędzi, które znacząco ułatwiają pracę i zwiększają efektywność. Gwarancja atrakcyjnych cen i terminowej realizacji.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu i zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej bądź siedziby w Łęgu Tarnowskim.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
K
Ksenia
Polecam uszczelnianie kominów wykonane przez tych specjalistów. Są w tym naprawdę dobrzy.
A
asz2asz
Szybko montują wkłady kominowe. Nie można się do niczego przyczepić.
J
Jojki
Bardzo się cieszę, że w końcu znalazłem odpowiednich ludzi, którzy wyremontują komin na moim domu. Wiem, że są najlepsi.
P
Paweł
Super komin! Jest przystosowany specjalnie pod pelet. Dzięki temu jesteśmy ekologiczni i spalamy pelet bardzo efektywnie.
C
Celina
Świetnie sobie radzą z naprawami kominów. Warto było zdecydować się na te usługi. Widać, że mają wprawę w wykonywanej pracy.