Zrębkor Krzysztof Świątek

Serdecznie zapraszamy do kontaktu

Drewno
33-140 Łukowa 14 małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strona www
Telefon
502 267 466
Zrębkor Krzysztof Świątek

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo Zrębkor specjalizuje się w produkcji i sprzedaży ekologicznych zrębek dekoracyjnych i kory sosnowej. Naszą działalność prowadzimy od 2017 roku. Proponujemy naszym klientom wysokojakościowy produkt w przystępnych cenach.
Produkty i usługi
Coraz większe zapotrzebowanie na materiały dekoracyjne do ogrodów sprawiły, że nasza firma rozwija się w błyskawicznym tempie, każdego dnia poszerzając grono swoich zadowolonych klientów. Siedziba zakładu mieści się w Łukowie, na terenie województwa małopolskiego. Firmą zarządza Krzysztof Świątek.

Zajmujemy się produkcją zrębek drewnianych w różnorodnych kolorach i wielkości. Oferujemy zrębki drewniane w czterech kolorach:
- pomarańczowym,
- żółtym,
- czerwonym,
- palisadowym.

Oferowane kolorowe zrębki to produkty ekologiczne. Produkowana z naturalnego, miękkiego drewna nie stanowi zagrożenia dla roślin i podłoża. Znakomicie nadaje się jako element dekoracyjny każdego zadbanego ogrodu.

Oferujemy również ozdobną korę sosnową, która sprawia, że w jednej chwili ogród nabiera charakteru i wyrazistości. Kora posiada wysokie walory estetyczne i zapobiega nadmiernemu wyrastaniu chwastów. Utrzymuje odpowiednią wilgotność podłoża. Stosuje się do ściółkowania gleby wokół drzew i krzewów, zwłaszcza gatunków lubiących kwaśne podłoże. Kora stanowi ciemne tło dla wielu kolorowych kwiatów, których piękno zostaje uwydatnione dzięki uzyskaniu kontrastu kolorów. Odpowiednia warstwa kory chroni korzenie roślin przed mrozem.

Doskonała jakość i atrakcyjna cena sprawiły, że nasze produkty cieszą się coraz większą popularnością na lokalnym rynku. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby produkty, które oferujemy były doskonałej jakości, a kolor zrębek był żywy i trwały.

Z chęcią podejmiemy długofalową współpracę. Istnieje możliwość złożenia zamówienia hurtowego.

Służymy radą i pomocą w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości.

Zapraszamy!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń